Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ki vezetett be a homoerotikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki vezetett be a homoerotikus élvezetekbe, hány év volt köztetek?

Figyelt kérdés

márc. 14. 22:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Én 22 voltam, és akkor egy, 40es aktív pasival.


Szerintem a legtöbben a biztonságot keresik, ezért jobb, ha idősebb.

márc. 15. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Csak pár évvel volt idősebb nálam, de nyugodt nagyon türelmes pasi volt az első

Többszőr mentem hozzá, bevezetett mindenbe, beszélgettünk neki sok tapasztalata volt.

Szerintem ettől lettem profi az ágyba.

Utána volt hogy alkalminál szar volt minden és, tudtam helyén kezelni a dolgokat, ha az lett volna az első életre elment volna a kedvem.

márc. 15. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Az első párom. 18-ak voltunk
márc. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Nyári diákmunkán voltunk kollégák és lakótársak a sráccal. Én 16 voltam, ő 18. Életem legszebb nyara volt! Szűzként mentem le a Balcsira és úgy jöttem haza, hogy szexeltem fiúval és lánnyal is! Egyébként biszex volt a srác és én is az lettem. Örülök és hálás vagyok neki, hogy belevitt a jóba! Őt sose fogom elfelejteni az biztos! ;)
márc. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
17 voltam ő is itt ennyi.ő bi én is az lettem
márc. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Itt ismertem meg. Már majdnem 16 voltam de azt mondtam neki 19 vagyok. 39 volt bár 35-nek mondta magát. Nagyon figyelmes volt. Nagyon jó volt. Néha szoktam vele beszélni merr Facebook ismerős. Sajna aztán csak rosszabb élményeim voltak. Emiatt néha a mai napig dugok vele mert vele jó. Az aktívak nagyja 2-3perc alatt elsül és csak magával foglalkozik. Főleg a korombeliek.
márc. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 everlight ***** válasza:
100%
Közép iskolában történt,mindketten 16 évesek voltunk.
márc. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy kollégám,ő kb.10 évvel volt idősebb nálam. Akkor én 19 éves voltam.
márc. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
A szomszéd srác,akivel egyidősek voltunk. Nem mondanám,hogy bevezetett,hiszen ő is éppúgy tapasztalatlan volt mint én,inkább rábeszélt,hogy próbáljuk ki milyen. Biszexek lettünk mindketten,ez még tinikorban történt.
márc. 18. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Kajak53 ***** válasza:
100%
24 voltam, mikor a Ráczfürdöben egy ismert szinházrendezö (már nem él) kikezdett velem. Kb 50 körül lehetett. Én elitnívón kajakoztam, izmos, kisportolt voltam. Csodás élménnyel ajándékozott meg!
márc. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!