Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csak szerintem volt jobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem volt jobb sokkal a pár évvel ezelőtti férfi divat?

Figyelt kérdés
Sokkal jobban álltak a 2014-kb2018-ig tartó feszülős farmerek, jobban néztek ki a cipők is. Ma már egyre gyakoribbak ezek a bő nadrágok, csúnya nagy cipők. Nekem nem tetszik. Sokkal normálisabb volt abban az időben. Lehet már öreg vagyok 30 évesen, de mindig örülök ha látok valakit aki úgy öltözködik. Szerintetek nem néz ki jobban?
márc. 27. 07:44
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem kell, hogy teljesen rá tapadjon, csak a lényeg hogy szűkösebb legyen ne legyen olyan nagyon bő mint amikbe sokan elkezdtek járni. Sokszor eltaszít teljesen ha egy jó pasi teljesen bő cuccba van. A szememnek mindig jóleső érzés látni akik még szűkebb farmerben vagy nadrágban vannak.
márc. 27. 14:14
 12/15 Nemtomfantom ***** válasza:
Divatról szerintem nem lehet vitatkozni, mivel az teljesen szubjektív. Magánvéleményem, hogy max egy slim áll még jól egy férfin, de az se mindig, testalkata válogatja. Aztán meg ki mit vesz fel, az tényleg egyéni ízlés, normál esetben nem a külvilágnak öltözik fel az ember. Az én ruhatáram is borzalmas, de jól tükrözi, hogy milyen lelki vívódásokon mentem keresztül, alapból az elegáns, finom ruhákat kedvelem, amikre azt szokták mondani, hogy rám van öntve a ruha. Ennek ellenére olyan trampli nadrágaim és felső ruházataim vannak, hogy elgondolkodtam, hogy voltam képes megvenni őket. Nem a divat számít, hanem hogy jól érezd magad benne és saját magad tudj benne lenni.
márc. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A nagyon bő az szerintem sem tetszetős, amikor olyan mintha egy zsák lenne rajta semmi formája nincs, azért egy férfin is látszódon, hogy van e segge van nincs.

Egyébként én inkább a fiatal lányokon szoktam ezt észrevenni, hogy olyan farmerben járnak amit annak idelyén az apjuk kinőtt, bő a szára, nincs alakja bene és bokán felül van mintha kinőtték volna

márc. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
idelyén :D
márc. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen, nekem ez az extrémen bő farmer viselése nem tetszik, mert olyan mintha besz.rt volna a viselője. Inkább legyen slim fit és látszódjon másnak milyen van.
márc. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!