Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek miért olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért olyan ördögtől való dolog a szex az exszel?

Figyelt kérdés

Megmondom őszintén, a volt párom és annak új párja mindketten izgatnak szexuálisan, illetve maga az is, ahogy elképzelem őket szexelni. Ahogy kiderült, az exem új párjának amúgy tetszem, neki nem is feltétlenül lenne baja azzal, ha hármasban csinálnánk, ugyanis a köztük lévő szexben pont egy olyan "elem" hiányozna mint én, az exem ugyanis nem szeret passzívkodni, az új párja viszont néha igényelné. Az exem viszont kijelentette, hogy exekkel nem fekszik le, pedig többször is elmondta, hogy amúgy szerinte jól nézek ki, a szakítás óta sokat változtam, mert elég keményen kondizok amúgy.

Miért olyan ördögtől való a szex az exszel, ha egyébként még az új párját se zavarná? Őt vajon miért?



ápr. 9. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Ismét ugyanez a kérdés
ápr. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

Mert megvan az oka hogy ex lett.

Jobb ezeket az okokat nem elfelejteni.

ápr. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Legtöbben a szakításhoz vezető sérelmek miatt zárkóznak el tőle.


Mások a továbblépés igénye miatt.


Harmadknak amúgy is semleges személyt érdemes bevenni, akivel később már nem tslálkoztok,nehogy érzelmi szálak alakuljanak ki.

ápr. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ők egyébként éppen egyfajta barátság extrákkal felállást preferálnak a harmadik féllel, ahol egyébként ugyanúgy (sőt, szerintem jobban) kialakulhatnak érzelmek, mint egy exszel, akivel amúgy lezárultak a dolgok, elmúltak az érzelmek, csupán puszta szexről lenne szó, néha közös programokkal.
ápr. 9. 23:27
 5/5 anonim ***** válasza:
87%

Az ilyen nézeten levőket egy szép közös falanszterben tudom elképzelni,ahol mindenki mindenivel dug, amikor és ahol éppen rájön a görcs.Exekkel,meglevőkkel, barátokkal, stb.

Lassan ott tart a meleg világ,hogy semmi értelme a kapcsolatnak,vagy exnek,mert senki sem tud megmaradni nyugodtan annál, akivel éppen van, vagy képtelen azt felfogni, hogy az ex az ex,nem írogatunk, nem programozunk vele. Másról nem is beszélve.


Lehetnek itt kidolgozott izmok,edzettség,méteres farok, ha valami elképesztő sötétség van a fejekben.

Minden normális meleg esetén egy harmadik fél a kapcsolatban azonnali szakítást eredményezne, nem pedig dicsekvést, hogy ki milyen jó pasi lett és ezért szexelni kell .Érthetetlen és nekem ez emberileg gusztustalan. Azonnal dobtam volna a párom,ha ilyennel jön elő, mikor kapcsolatban voltam.


Megmondom ezt is, örülök, hogy nincs párom,mert képtelen lennék ilyen szitukat elviselni.

ápr. 10. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!