Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van olyan srác akinek sikerült...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan srác akinek sikerült meleg/bi vágyait elnyomni? Hogyan? Ha kipróbálom egyszer elmehet a kedvem?

Figyelt kérdés
Sokszor utálom magam miután elélvezek, de addig izgat. Már elmúltam 18 így azt gondoltam már rég tudom mit szeretek és mit nem, de mostanában újra érdekel sráccal. :(

2013. márc. 11. 19:38
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

18-as aki ilyen csinál börtönbe kellene zárni.

Ez engedélyezett?Emberek életét nyomorítják meg.

Gusztustalan férgek.

2014. márc. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
56%

Szőrös lába,rövid haj,ha ez mind azért lett,mert apád pofozgatott,akkor az NEM!,nem normális.

Ez hülyeség.Bírom az olyan melegeket,akik más melegeket kritizálnak ezzel.

A melegek sem egyformák,de,hogy a melegek kritizálják egymást ilyen dolog miatt az elég gáz.

Én sem vagyok nőies,de ismerek olyat is,és?

Ő,olyan,te meg másmilyen.pfff

2014. márc. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

20-as vagyok.

Kit kritizáltam? Én is ismerek olyat... és? Nem az esetem. Pont. De nem kritizáltam senkit. De aki férfi létére nőies (vagy fordítva), az orientációtól függetlenün identitás kérdése. És ez is egy végtelen skála. Az ég világon semmi bajom velük. De mivel a kedves válaszoló azzal érvelt, hogy a meleg azért meleg, mert nem találja helyét a "férfiak világában", rámutattam, hogy ez nem feltétlen igaz. Mert van aki "pasisabb" mint a legtöbb férfi, mégis meleg. De képzeld el, ismerek transzt is, és bírom az illetőt (M2F). Elég felháborítónak tartom, hogy őket még a homik is kiközösítík. De ettől még nem lesz az esetem. Az, hogy kit bírok, kit fogadok el és kihez vonzódok 3 külön dolog.

Ja... és az atyai pofon a legnormálisabb dolog. Nem voltan verve, visszanézve azt kell mondjam megérdemeltem, és részben ez tett emberré. Sok mai fiatalnak nem ártana 1-2 atyai saller...

2014. márc. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem nem kell mindenkinek atyai pofon!

Max a nagyon kezelhetetlen gyerekeknek,de azoknál meg ez úgy sem használ.

2014. márc. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!