Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek mért van az, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mért van az, hogy több fiatal fiú 15-20 az idősebb fiúkat/férfiakat kívánja?

Figyelt kérdés
Már többször beszéltem ilyen fiúkkal és láttam is, hogy neki a jóval idősebbek jönnek be, pedig elég fiatal fiúkról van szó..:D Soha nem értettem ez miért van, miért nem a saját korosztályában keres...

2015. júl. 12. 15:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez nem igaz egyáltalán
2015. júl. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Én pl a tapasztaltabb fiúkat/férfiakat szeretem passzívként. 21/F
2015. júl. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy nem igaz. Már hogy ne lenne igaz. Van ilyen. :)
2015. júl. 12. 16:25
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg pont fordítva, 18-20 évesek elkuldenek a k.. anyámba mert 24 vagyok és csak 20 évesekkel akarnak lenni
2015. júl. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 kovpet ***** válasza:
100%
Remélem, igazad van, kedves kérdező :)
2015. júl. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sokkal jobban tetszik az idősebb férfiak teste, mint a korombelieké. Kapcsolatot viszont nem kezdenék velük.
2015. júl. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
83%
Érdekes lenne látni egy tudományos igényű felmérést arról, hogy az apakép nélkül felnőtt (felnövő) fiúk miként viszonyulnak az apuk korabeli férfiakhoz, ez sok mindent megmagyrázhatna.
2015. júl. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez általánosítás. Vegyes a szórás és ez így van jól :)
2015. júl. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem ez teljesen egyénfüggő, elég vegyes. Ismerek mindenféle fiatalabb meleget, és kinek mi.

Azért egyénfüggő, mert azt vettem észre, hogy akik egy idősebb férfit keresnek, azok csonkacsaládból jönnek, ahol nem feltétlenül tudta egy szülő (anya) kielégíteni a figyelem, szeretet és nevelés igényét a fiúnak, ezért apa komplexusa miatt egy idősebb férfit akar.

Aztán ott vannak azok, akik elvileg gerontofílok, de igazából egy idősebb hím pénzére és presztízsére vágyva kezdenek ki "öregekkel".

Vannak, akik a felnőtt, érett férfira, mint egy védelmező/barát személyre vágynak, nekik ez a harmincas korosztály a bejövős.

És akkor vannak azok, akik a saját korosztályból nézelődnek partner iránt. Talán ezekből van a legtöbb, utána azokból, akik az érettebbeket keresik, majd az első kettő kategória az a ritkább.

Minden általam írt dolog csak személyes tapasztalat, jelenleg, az ismerőseimen keresztül erre következtetésre jutottam.


Amúgy az idősebbeknél pedig azt látom, hogy aki harmincason egy fiatalra vágyik, az vagy addigra nőtte ki a komplexusát, és kezdene élni, mint egy komplexus nélküli huszonéves, csak kicsit megkésve, ugye; vagy a másik eset, az aki nem akarja elfogadni, hogy megöregszik, és kapuzárási pánik felé kezdd torkollni. Ez negyven évesen tényleges kapuzárási pánik miatt csinálja, hogy magának bizonyítson, az öregek pedig szerintem élvezik, ha az első két kategóriából jövő fiúkkal beérik. Az itteni személyeknél a szingli életű legényeket értettem csak.

2015. júl. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 ftf1983 ***** válasza:
100%

Van ilyen és van olyan. Szerencsére sok fiatal szereti az idősebb pasikat :D

Az nem teljesen igaz, hogy, aki apa nélkül nőtt fel az az idősebb pasiakt kedveli. Én apa nélkül nőttem fel és mindig is a fiatal srácok érdekeltek, de van egy volt osztálytársam, aki teljes családban nőtt fel és ő a 50 feletti pasikat szereti.

2015. júl. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!