Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek mért van az, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mért van az, hogy több fiatal fiú 15-20 az idősebb fiúkat/férfiakat kívánja?

Figyelt kérdés
Már többször beszéltem ilyen fiúkkal és láttam is, hogy neki a jóval idősebbek jönnek be, pedig elég fiatal fiúkról van szó..:D Soha nem értettem ez miért van, miért nem a saját korosztályában keres...

2015. júl. 12. 15:16
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

9.


Teljesen korrekt választ adtál. Én is valahogy így tapasztaltam, hogy pénz miatt, vagy gyerekkorban történő dolog miatt van ez. Bennem is volt egy ilyen hogy idősebbet akartam, talán a megértés a komolyság, és a védelmezése miatt. Nekem is tetszenek a az idősebbek (max 23-24) akik izmosabbak és jóképűek.:D De alapvetően saját korosztályban keresek.

Bár nem tudom megérteni egy 40-50 évesnek hogy van gondolata egy 15-18 éves GYEREKKEL kezdeni akár mit is. Számomra rejtély. :)

16/f

2015. júl. 13. 13:42
 12/24 anonim ***** válasza:
95%

A 9es tökéletes választ adott. Én is ezen a véleményen vagyok.



20/F (párom 21F)

2015. júl. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 kovpet ***** válasza:
95%
Kérdező, az életkor csak egy szám. Önmagában nem sokat számít, a személyiség a lényeg.
2015. júl. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Én 31 vagyok és aktív. És a 18-20 éves srácokat szeretem. Vagyishogy szeretném, mert valahogy mindig olyannal kezdek beszélgetni aki a saját korosztályában keres. :( igazából a fiatalságot, azt a tuzesseget, porgosseget és szexi, de mégis karakán egyéniségetek az, ami lebilincsel. :)
2015. aug. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 ftf1983 ***** válasza:
100%
Én elég sok fiatal sráccal beszélek és sok esetben nem csak beszélek :P Ők azt mondják, hogy azért a 30 feletti pasikat keresik, mert azok érettek, nem gyerekesek, férfiasabbak. Szerintem kér keresni az okokat, mivel mindenféle eset előfordul. Az a fontos, hogy mindenki olyannal legyen, aki bejön neki :D
2015. aug. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

én egesz felnottkoromban a kb. 18-28 környéki fiúkat találtam vonzonak, ez nem változott harmincöt felé sem.igaz, mind a kinezetem, mind a belső önkepem mindig is fiatalabbak mutatott a koromnal.

De néha fiatalabb is nezhet ki 18nak, emiatt ő is lehet ránézésre szexy, mint ahogy hetero férfiak is találhatnak vonzónak egyes 17 éves lányokat is. Nnapersze szellemileg nem mindig van kapcsolódás, de ez is egyeni.

2015. okt. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

hát én is a fiatalabb, (mmint a szexre már bőven megérett) fiúkat találom a legszebbnek, mondjuk kábé 25évesig. Ritka, akinek harmincasok kellenek, de van.


Én nem hiszem, hogy házilag nagyon ki lehet bogarászni, a szexuális ízlése egy egész csoportnak miért olyan, amilyen, ezt a pszichológusokra hagyom, ha érdekel erről infó, ott keresek.

2015. okt. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az idosebbek tetszenek:D

En 20 vagyok:)

2015. okt. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem teljesen egyénfüggő. Amikor olyan idős voltam, nekem főleg a saját korosztályom jött be, de ismertem olyat is, aki az idősebb férfiakra bukott. Olyan ez, mint, hogy valakinek a szőke srácok jönnek be, valakinek a feketék, valakinek a macisak, valakinek meg a véznák.


Bár - és most megkövezhettek - nekem van egy olyan saját véleményem, hogy sok esetben az is közrejátszik abban, ha egy fiatal srácnak sokkal idősebb a párja, hogy egy idősebb férfi azért már elért valamit az életben (jó esetben). Magyarán van egy egzisztenciája, és azért az sok fiatal fiúnak imponál... meg kényelmes.

2015. okt. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. 15 éves vagyok és kb. 20-30-as pasik jönnek be ;)
2016. jan. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!