Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért kérdezi állandóan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérdezi állandóan, hogy meleg vagyok-e vagy sem?

Figyelt kérdés
Még nyáron megismertem egy lányt akinek elmondtam, hogy meleg vagyok.. Azóta többször is beszéltünk elég jó barátok lettünk, de mostanában egyre többször kérdezi, hogy tényleg meleg vagyok-e és nem-e vagyok valójában biszexuális.. =/ Arra gondoltam, hogy nem hiszi esetleg azt, hogy hazudtam neki és valójában hátsó szándékaim vannak? Vagy csak csipkelődni akar? Nem értem..
2015. júl. 18. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Vagy csak véletlenül belédszeretett és szeretne egy esélyt?

Erre nem gondolták?

2015. júl. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az első válaszadóval.
2015. júl. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
én is egyetértek az első válaszolóval:)
2015. júl. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lassú a felfogása.
2015. júl. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy beléd szeretett és reménykedik, vagy fél, hogy nem mondtál igazat. Velem is előfordult már olyan, hogy attól féltem valaki úgy akar hozzám közel kerülni, hogy melegnek adja ki magát.
2015. júl. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 R8 ***** válasza:
100%
Beszélj vele őszintén ,akkor minden kiderül !
2015. júl. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az elsőnek... Én is meleg vagyok ,16 éves és volt már csaj akinek össze kellett törnöm a szívét :) de fiu sajnos még nem akadt :/ de ha úgyveszed: ez az ára hogy fiuként szeretjük a f**zt :'D
2015. júl. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem is bejossz nki!
2015. júl. 19. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!