Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok gáz egyedül lemenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok gáz egyedül lemenni egy melegbárba?

Figyelt kérdés
Van aki egyedül jár ? Mondana tapasztalatot ? Nem unatkozik ott egyedül az ember ? Hetero helyeken is láttam akik egyedül mentek,de olyan unalmasnak tűnt nekik az egész este,ahogy láttam az arcukon. Nemtom,hogy meleg szórakozóhelyen is így van e. Előre is kössz! :D
2015. szept. 5. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
mért lenne gáz? jeffrey dahmer is egyedül járt annak idején még :D
2015. szept. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hatan fognak rád hajtani.
2015. szept. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2


Oké,akkor úgy kérdezem,hogy a kanosokon kívűl van esély ilyen helyen akár barátkozni is ? :D

helyes,sportos srác vagyok,de nem FELTÉTLEN dugni mennék.. :D

2015. szept. 5. 17:35
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
már írtam, jeffrey dahmer is egyedül ment le, és ő is meleg volt, persze nem a jobbik fajtából :-/
2015. szept. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

megyek veled!!:D



22/L

2015. szept. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 R8 ***** válasza:

Biztos elkisér valaki volt már itt ilyen kérdés és megbeszélték többen mentek!

Barátkozásba bent vagyok írj nyugodtan !

2015. szept. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!