Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Homofób vagyok, ha két csókoló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homofób vagyok, ha két csókolózó férfi látványától a múltkor szó szerint elhánytam magam?

Figyelt kérdés

Egy pride-ról szóló cikket olvastam egy netes híroldalon és mikor lejjebb görgettem ott volt két kikent-kifent, csókolózó szőrös férfi illusztrációként. A gyomrom felfordult és összeszorult pillanatok alatt és már azelőtt hánytam egyet a kőre, hogy elértem volna a WC-t, aztán ott meg még többet.


Pedig nem tartom magam különösebben meleggyűlölőnek és általában semmi bajom velük, de amit láttam az egyszerűen gusztustalan volt ennyire.


2015. okt. 21. 12:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%
Homofób akkor lennél,ha irtóznál tőlük, gyűlölettel beszélnél róluk.
2015. okt. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
8%
Attól,mert valaki gyűlöl valamit még nem kell az adott dolog mögé odatenni,hogy fób.Például,ha én gyűlölöm a romákat attól még nem leszek romafób.Hanem mindennek megvan az oka.Szóval a homofóbiával nem értek egyet.
2015. okt. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%
Őszintén megmondom, bennem van egy enyhe biszex hajlam, de az pusztán szexuális... és még az én szőrös hátamon is meredezik a szőr 2 csókolózó férfi láttán... negatív értelemben persze. Sosem tudnám elképzelni. Sem a szerelmet. Szóval még így is megértelek. Ez tipikusan a "nem ítélkezek, mert minek, de ne tolják a képembe" kategória.
2015. okt. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
9%
Nem. Homofób akkor lennél, ha FÉLNÉL tőlük. A fóbia félelmet jelent.
2015. okt. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 kovpet ***** válasza:
100%
#4: "indokolatlan viszolygás vagy ösztönös félelem"
2015. okt. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%
Ez attól függ... ha két csókolózó nő látványától is elhányod magad, akkor valóban homofób vagy, hiszen mindkét esetben azonos neműek csókolóznak. Ellenben ha két nő csókolózására felizgulsz, akkor nem vagy homofób, csupán mivel a férfiakhoz NEM vonzódsz, ezért tartod gusztustalannak.
2015. okt. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
22%
Egész egyszerűen normális vagy.
2015. okt. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
77%
#7 és ki szabja meg hogy mi normális? a nem létező istenkéd? :"D
2015. okt. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az vagy.



A mindenféle negatív előítéletek nem gondolati, hanem főként érzelmi alapon vannak kódolva az emberekbe. Lehet intellektuálisan nincs velük semmi bajod, de a zsigeri konditcionálás ott van.


Vannak a melegek közt is akik így reagálnak. Sőt, bizonyos közegekben magára a szexualitásra is ilyen extrém reakciót adnak egyének...egyszerűen ezt nevelték beléjük.


A jó hír az, hogy ez a kondítcionálás átírható, de dolgozni kell rajta. Mint bármilyen más fóbia, ez is úgy működik, hogy ha szőnyeg alá söpröd, semmi nem fog vele történni. Ha szembe nézel vele, és megvizsgálod az okokat, az érzelmi hátterét a dolognak, akkor viszont igen.

2015. okt. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát ebben a világban 1000 meg egy gusztustalan dolog történik és két férfi csókolózása ezen dolgokat meg sem közelíti.. erősödnöd kell lelkileg még, mert kemény az élet.
2015. okt. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!