Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » úgy érzem hogy fiú létemre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

úgy érzem hogy fiú létemre beleszerettem az egyik gyerekkori barátomba akivel együtt jártunk oviba és alsóba. Ez szerelem? Szexuálisan nem vonz, viszont nagyon aranyos és kedves. Odavagok a mosolyáért 18f

Figyelt kérdés

egy éve vettük fel egymással a kapcsolatot, véletlenül akadtunk egymásra, és annyira jó volt kicsit felidézni a szép napokat amiket anno együtt töltöttünk. én egyre jobban szeretnék vele minél többet lenni és egyre többször érzem azt hogy bárcsak mindig együtt lehetnénk. szeretem megölelni és szeretem a közelemben tudni. ő róla annyit tudok hogy biszex, én viszont nem vonzódom hozzá szexuálisan. igazából senkihez sem vonzódom. sosem érdekelt a szex.


18f


2015. okt. 28. 23:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha én nagyon kedvelem az egyik gyerekkori jó barátom, és érzelmeim vannak felé, akkor most én is homo vagyok?
2015. okt. 29. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
lehetséges hogy szerelem de nem feltétlen és az hogy nem kötődsz hozzá szexuálisan nem jelent sem rosszat sem jót. ez egy semleges dolog ami majd kialakul egyszer:) ha szeretsz vele lenni mond meg neki és legyetek együtt:) 19f
2015. okt. 29. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
homoromantikus vagy talán:) érzelmileg tudsz kötődni fiúhoz, szerelmes tudsz lenni, de szexuális izgalmat nem érzel.
2015. okt. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!