Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Előfordulhat, hogy nem tudja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat, hogy nem tudja egy ember élvezni a passzív szerepet?

Figyelt kérdés
Aktív vagyok és voltam mindig, de arra gondoltam kipróbálom a passzív szerepet, hogy tudjam mit élnek át a partnereim, de már az ujjazástól rosszul voltam. :( Ez normális? Mert nekem teljes sokk volt :D

2015. dec. 26. 20:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
En meg passzivkent az aktiv szereptol vagyok rosszul, szoval teljesen normalis nalad ez a forditott helyzet. Szerintem, ha nem kivanod, akkor ne eroltesd! En peldaul gyerekkoromban kezdtem el kivanni az analis izgatast, es eloszor csak magamnak csinaltam, majd ez hajtott arra, hogy kiprobaljam partnerrel is. Minden reszet elveztem, holott az elejen azert voltak fajdalmas pontok, de az elvezet sokszorosan nagyobb volt. Soha nem all annyira a farkam, mint amikor a popsimat izgatjak, mert en ezt elvezem benne a legjobban!
2015. dec. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
bizony normális,ezért vagy aktív.
2015. dec. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!