Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van az, hogy sokan nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sokan nem szeretik a szadomazot a szexben?

Figyelt kérdés

Az van hogy én egyszerűen annyira megvesznék érte hogy valaki egy igazi szolgalént bánjon velem, de nem csak ilyen lightos dolgok hanem tényleg mint egy utolsó kutyával úgy bánjanak velem. Most itt nem az undorító kakira meg ilyenekre gondolok, de

például hogy leköpnek, rámpisilnek, megpofoznak, jól elfenekelnek, erőszak stb. Tudom ez beteges de nem más fikázására vagyok most kíváncsi. Csak én azt vettem észre, hogy ezt sokan soknak tartják már vagy pedig több az aki passzív akar lenni és kevés a mester. :D De szerintem az apa-fia szerepjáték is jó lehet, főleg valami jó kis 40-50-es apukával. :P f 21



2015. dec. 28. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
én pl szeretem csak hát én lányokat szeretek kínozni :)
2015. dec. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tényleg nem érdemes ide semmit kiírni mert semmi érdemleges választ nem kap az ember egy érdemleges kérdésre, 1# Akkor minek szóltál hozzá, ez a meleg kategória. 2# 14 évesen te még a matek meg a magyar könyvet szeressed szerintem. :D
2015. dec. 28. 22:05
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem beteges,csak sokan nem igénylik.

Ha valaki igazán szerelmes akkor nem akarja bántani a barátját,még akkor is ha ez nem komoly,meg a másikfél élvezné is. Meg hát vannak az érzékenyebb lelkűek,ők se fognak erőszakoskodni.

2015. dec. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én túl empatikus vagyok és ezért nem szeretnék másnak túlzott fájdalmat okozni. Másrészt meg nem mindig érzem át az alfahímséget. :D Aztán lehet ha egyszer kipróbálnám egy megfelelő partnerrel rákapnék. XD 23/f
2015. dec. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg neked kissé több empátiára lenne szükséged. Ez az irányultság egy hajlam. Ami vagy megvan benned vagy nincs. Na most akiben ez nincs meg az, a, nem tehet róla, hogy nem érdekli b, megijed vagy undorodik az ilyentől és a szexuális izgalom ellenkezőjét érzi leginkább. Számukra ebben semmi izgató nincs és mégis ki az a h*lye, aki hagyná magát direkt bántani?

Ez olyan mint ha egy heterótól azt kérdeznéd, hogy miért nem szereti a meleg szexet... Mert ez ösztönös. Azért szerencsére a legtöbb BDSM kedvelő meg tudja érteni, hogy nem mindenki úgy áll a témához ahogy ők.

Plusz ugye ott van egy olyan dolog, hogy bizalom...

2015. dec. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen azt, hogy h*lye, nem úgy értettem, hogy beteges amit szeretsz, csak a másik oldal szemszögéből írtam. Van aki pl a kakiszexet szereti, ami szerinted undorító, hát ő is megkérdezhetné, hogy miért nem szereti mindenki más is... Mert neki természetes. Neked meg nem. Szóval érted...
2015. dec. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
irtam privátot kérlak olvass
2019. febr. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!