Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzív fiatal srácok és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív fiatal srácok és idősebb aktívak?

Figyelt kérdés
a fiatalabb passzívaknak mennyire nehéz találniuk maguk mellé valakit az ő korosztályukban? illetve az idősebbek hogy reagálnák le ha egy fiatalabb passzívnak tetszenének? és miért úgy? lennétek vele vagy lefeküdnétek esetleg semmi se lenne? passzívak mit szerettek jobban? ha korotok beli vagy idősebb? illetve itt inkább úgy kérdem melyikből van több?aki egy éjszakásat akar aki hosszabb távút vagy is-is?

2016. jan. 5. 22:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Jajj. Túl késő van ehhez. Holnap válaszolok.



25F

2016. jan. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyire számítok idősnek, 23 vagyok, ha egy fiatalabbnak tetszenék, valószínűleg lefeküdnék vele, ha nincs valami komoly baj vele (súlyosan elhízott, nagyon ocsmány a bőre, nagyon előnytelen vonásai vannak, stb)

14-16 után, ahogy az ember öregszik, úgy lesz egyre kevésbé vonzó, ráncosodik, a beszédhangja mélyebb és kevésbé tiszta lesz, szőrösödik, stb, szóval ha nekem, mint 23 évesnek, a tudtomra jutna, hogy egy még zsenge korban lévő egyednek olyan ízlésficama van, aminek következtében engem preferál a korabeli zsenge srácokkal szemben, szerencsésnek tekinteném magam és azzal reagálnám le, hogy lefekszem vele.

2016. jan. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom, de én 20 alatti passzívat keresek.

25F

2016. jan. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
a 20 feletti is oké csak mert én ez a fiatalabb passzív volnék és pont olyan amilyen a 2. válaszolónak nem jön be és kb semmiben(hang,szőrösödés és kis+ súly) és kíváncsiság mert eddig több srác volt aki a korom miatt mondta azt hogy vár még inkább mint olyan aki a külsőm miatt
2016. jan. 10. 00:03
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 25 vagyok, és baromira nem érzem magam öregnek.

És jóképű is vagyok, de nem kortól függ hanem attól hogy tartod magad.

Gondolj hány ötven vagy negyvenes színész van akire azonnal rámozdulnál? Rengeteg!

A kor egy szám!

A párom 30 egyébként és mindkettőnket fiatalabbnak néznek.

16 évesen 22 éves volt a párom, és mindkettőnket taknyosnak hívtak! :)

2016. jan. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 30+ vok de igazából semmi komolyra,inkább csak kalandra,de jó lenne fiatalabb srác
2016. jan. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 35 vagyok és nem érzem magam öregnek. ;-)
2017. ápr. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 17 vagyok, passzív de nem tudok idősebbet találni :(
2017. ápr. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Mrcock ***** válasza:
Én csak 20 alattit keresek de nem találok! 32/bp
2020. szept. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!