Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy oldalon volt egy cigány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy oldalon volt egy cigány fiu, kiderült nős, élek halok értük. Te taliznál vele?

Figyelt kérdés
2016. márc. 20. 17:06
1 2
 1/13 anonim válasza:
76%
naná :)
2016. márc. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A gond az volt ,nem akart adni képet ,kérte a címem egyből.Még mit nem!Nehezen facen bejelölt.Én 53 ő 28 éves.Jönni akart.Telefonja lemerülve stb.Net kavezéból felhívott,azt mondta"taizni akarv ,nem beszélgetni"Mive rengeteg bűnözés van,félek.Egyszer már bealtattak.Szerintem a mostaniak még rafináltabbak.
2016. márc. 20. 17:09
 3/13 A kérdező kommentje:
Az oldalon "gyaloglón"Zsolti volt,a facén már Jenő.
2016. márc. 20. 17:12
 4/13 A kérdező kommentje:
A lakásomban van érték, nem akarok reszkírozni.Az ilyet csak olyan helyre szabad vinni,ahol nincs érték.
2016. márc. 20. 17:14
 5/13 anonim ***** válasza:
57%
Hát.Ha gyereket akarsz. Vagy,hogy kiraboljanak. Akkor gratulálok. Így tovább.
2016. márc. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Gyerek ,hogy lenne?/Esetleg méhen kívüli terhességről halottam/Én is férfi vagyok.
2016. márc. 20. 17:15
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Ja bocs. Nem figyeltem. Akko' hajrá. Max meglincsel. Homibárokban jobbak az esélyeid. Gondolom én.
2016. márc. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Fuj, a kamus fajtádat, nincs jobb dolgod?
2016. márc. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ilyenektől, hogy megver vagy meglop, nem kell félned. Ha lopni akarna, ezer módon megteheti, nem húzná az időt ilyen csetelgetésekkel. + ha nős, valószínűleg nem tudja róla senki, hogy a fiúkat szereti, így nyilván nem érné meg neki vállalni a kockázatot, hogy egy meleg bosszúja miatt kitudódjon az ő kis titkos élete.

Én a helyedben a betegségektől félnék.

Ja, és még valami, ha mégis talizol vele, arra vigyázz, hogy ne légy szerelmes, hiszen értelemszerűen a szexen kívül más nem lehet köztetek.

2016. márc. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mivel kiadta a Faceját,nem válaszol az írásaimra.Kép nélkül ,tel szám nélkül akart talizni."lemerült éppen a telefonom".Ezért hívott ő a nett kávézóból.Valami simlisség csak van benne.
2016. márc. 20. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!