Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hetero nem vagyok, de homo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero nem vagyok, de homo sem. évekig reménykedtem benne hogy talán a fiúkhoz vonzódom de most kiderült hogy nagyon taszít. Aszex vagyok. örökre egyedül maradok? 22f

Figyelt kérdés
sajnos nem esik jól semmi fiúval sem. lánnyal sem. nem jön be a szex. nem vágyom rá. hiába volt über cuki a fiú akivel próbáltam. a csók még jó volt de a többi nem esett jól... lánnyal sem.... viszont magányos vagyok.
2016. jan. 24. 19:27
1 2
 1/16 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
A boldogság nem függ attól, hogy van-e partnered. Bár mikor magányos vagy ez nem tűnik így.
2016. jan. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Vannak aszex nők is.
2016. jan. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

így is találhatsz párt, sok aszex van akik boldog párkapcsolatban élnek.

Annyi a különbség hogy náluk nincs szex :)

2016. jan. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátomról is nemrég kiderült hogy aszexuális. Egy éve együtt vagyunk és imádom őt ettől függetlenül is.

25f meleg

2016. jan. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
3%

Ha a testiség nem taszít, akkor nem vagy az.

Ha szeretsz símogatni, csókolózi, majd jön a többi is később más partnerrel.

Van akinek nagyon széles skálán mozog a szexuális kíváncsisága, van akinek meg nagyon szűk skálán.

Az az asex, aki negyven évesen csont szűz, pl faszt sem látott vagy pun.cit sem. sem nem lszbi sem nem homo.

2016. jan. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Attól függetlenül, hogy aszex vagy, még ugyanúgy meglehetnek a preferenciáid nők vagy férfiak felé. Szerintem próbálj meg ilyen aszex fórumokon ismerkedni.
2016. jan. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

kedves 5. válaszoló! Neked halvány lila f.god sincs arról mi is az aszexualitás. ezt az oldalt javaslom elolvasásra. [link]


attól még hogy a csók jólesik, még nem biztos hogy a szexuális része is bejön. a csók alatt nem zt értem hogy taperoljuk egymás nemi szerveit, mert az már nálam nem fér bele.

2016. jan. 24. 20:35
 8/16 anonim ***** válasza:
56%

Nézd a végzettségem nem pszihomókus!

De egy valakit ismerek aki még nem volt senkivel és ő azt állítja hogy nem aszexuális én ebből indultam ki!

És igen a hölgy egyedül van és 41 éves!

Szóval a kérdésedre a válasz, 99%-ban esélyed van rá hogy egyedül maradsz!!

2016. jan. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

'így is találhatsz párt, sok aszex van akik boldog párkapcsolatban élnek.

Annyi a különbség hogy náluk nincs szex :)"

Ja, biztos baromi sokan...


Na, jó megyek náluk kezdődik a pizsama-nélküli buli a párommal...

25/passzív, aktív sexuális élettel

2016. jan. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%
#9 inkább d*gasd meg magad mert f_sz hiányod van
2016. jan. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!