Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért mondják a melegek, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják a melegek, hogy a férfias viselkedést, mentalitást szeretik, miközben minden beszélgetést úgy nyitnak, hogy mekkora a fszod?

Figyelt kérdés

Állítólag a meleg férfi szereti a férfias határozottságot, az átlagnál érzékenyebb, stb. De ha felmegyek egy ismerkedős oldalra, semmi topik nincs, csak hogy ki hol szop meg kinek mekkora. Mindegy milyen koszos budiban, csak bsszunk.

Utána miért csodálkoznak, ha lenézi őket a társadalom nagy része, ha benéz egy ilyen oldalra?


2016. márc. 20. 17:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A méret téma tipikus, teljesen mindegy, hogy hetero vagy homo.

Nem számít a méret, nem érdekel, de azért mekkora meg kép nincs róla? :)

Az viszont biztos, hogy a nyilvános wc-ket a homokosok szeretik szétfurkálni.

2016. márc. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szoktam kérdezni soha a méretre, mégis erre tereli mindenki a témát vagy éppen rögtön a képembe tolja, pedig még azt sem tudja, hogy ki vagyok.

A szöveg is azért ilyen, mert másra senki sem figyel. Ha valaki valami normálisat ír (pl. eropolis chaten), arra rá sem bagóznak. Senki.

Talán 1x vagy 2x volt olyan, hogy a második kérdés nem az volt, hogy "mit szeretsz a szexben?". De azért csak a második, mert az első az örök klasszikus: "mi járatban?". :D

Szóval vagy ehhez kell alkalmazkodni vagy el kell kerülni az összes társkeresőt (mert mindenhova ugyanazok vannak regisztrálva, ez tény,a kedvencem, amikor egyiken 55 éves a másikon meg 37 ugyanaz a személy). :D

2016. márc. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
én abszolut hülyeségnek tartoma társkáráső oldalakat, akkor már inkább menj el egy meleg klubba ott legalább nehezebben hazudnak magukról
2016. márc. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
mert ez egy férfias téma :D
2016. márc. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%

Elég szánalmas az ilyen. Én amondó vagyok, hogy az intim dolgokat tartogassák az együttlétekhez. Senki sem az egyén péniszébe szeret bele hanem a viselkedésébe, kinézetébe. Ki a francot érdekel, hogy mekkora az egyén farka, ha szeretem akkor teljesen mindegy a méret.


19/Feminin/Passzív

2016. márc. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"Senki sem az egyén péniszébe szeret bele hanem a viselkedésébe"


:))

2016. márc. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Na igen, de ha azt hangoztatod, hogy nem a nemi szerv számít, akkor megkapod, hogy nem vagy igazi meleg. :)
2016. márc. 20. 21:07
 8/14 anonim ***** válasza:
80%

Hát igen :)

Az a baj, hogy fiatal vagy még és azt hiszed, hogy mindenki szerelmes a nap 24 órájában.

Hát nem és olyankor jön az, hogy bizony jó az, ha nagy van a gatyóban.

2016. márc. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%

"Na igen, de ha azt hangoztatod, hogy nem a nemi szerv számít, akkor megkapod, hogy nem vagy igazi meleg. :)"


Ha ahhoz igazi melegnek kell lenni, hogy mások péniszének a mérete érdekeljen és folyamatosan csak azzal legyek elfoglalva, akkor inkább nem leszek igazi meleg. Nekem fontosabbak az érzelmek a kapcsolatban mint a sex.


19/Feminin/Passzív

2016. márc. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"Na igen, de ha azt hangoztatod, hogy nem a nemi szerv számít, akkor megkapod, hogy nem vagy igazi meleg."


Inkább nem vagy igazi nimfomán. Bár az vicces, hogy azért érdeklődik valaki a pénisz után, hogy igazi melegnek nézzék. :D

2016. márc. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!