Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért mondják a melegek, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják a melegek, hogy a férfias viselkedést, mentalitást szeretik, miközben minden beszélgetést úgy nyitnak, hogy mekkora a fszod?

Figyelt kérdés

Állítólag a meleg férfi szereti a férfias határozottságot, az átlagnál érzékenyebb, stb. De ha felmegyek egy ismerkedős oldalra, semmi topik nincs, csak hogy ki hol szop meg kinek mekkora. Mindegy milyen koszos budiban, csak bsszunk.

Utána miért csodálkoznak, ha lenézi őket a társadalom nagy része, ha benéz egy ilyen oldalra?


2016. márc. 20. 17:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket az oldalakat szinte csak kanos emberek használják. A való életben nem mindenki ilyen. Mellesleg Tinderen a heteró srácok ugyanezt csinálják. A köszönés után már rögtön vagy valami dicsekedés jön a hímtagukról, vagy pedig valami nagyon béna szöveg mint például "egy buli van a nadrágomban és meg vagy hívva" vagy ilyesmi... Minden ember ilyen ha a szexuális vágyai vezetik.
2016. márc. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

ezt a fajtát én is utálom. 19f

engem is akartak budiba csalni, azt hittem hányok.

2016. márc. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Aki szexpartnert keres, az nyilván ezt kérdezi... A heterók körében is ezek mennek: nő a férfitól: mekkora a farkad? férfi a nőtől: mekkora a melled? meg képeket küldenek egymásnak az intim testrészeikről.

Akik meg párt keresnek, azok nem ilyen oldalakon vannak fent, ott élnek a hétköznapokban és észre sem lehet venni rajtuk, teljesen átlagos, kulturált életet élnek. A melegség nem egyenlő a kicsapongó életmóddal.

A heterók is lehetnek kicsapongóak, csak az "természetes" és fel sem tűnik egy szövegkörnyezetben hogy ki hol és hányszor szexelt valakivel.


Személy szerint azért szeretem a férfias viselkedést, mentalitást mert meleg vagyok, a férfiakhoz vonzódom szexuálisan és nem a nőkhöz - a férfiasságot szeretem; de nem a kicsapongó életmódot. :)

2016. márc. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Mondjuk akkor nem értem, ezek az emberek hol ismerkednek, akik nem csak a fszról beszélgetnek ismerkedéskor. Volt például a pride oldal, ott néha voltak, akik témákat dobtak be, de mindig a szopás meg a fsz érdekelte csak a hozzászólókat. A hétköznapokban meg nem tudod, ki meleg és nem tudsz ismerkedni, nehogy koppanj.
2016. márc. 24. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!