Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Homo-; Bi-; vagy heteroszexuál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homo-; Bi-; vagy heteroszexuális vagyok?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy már kb.2 éve úgy érzem, hogy a fiúkhoz vonzódok, a lányokat nagyon szépnek tartom és régen is volt, hogy tetszett, de nem szexuálisan. Ha lánnyal beszélek nagyon jól érzem magam. Fiúval kissé furán, de vele is jól. A lányokat csak szimplán szépnek tartom. De egy "kicsit" undorodok a fiúktól.
2016. ápr. 29. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit zavaros.

Szerintem szexuálisan a pasikhoz vonzódsz, de érzelmileg egy lány tud megfogni.

Én biszexnek mondanálak, de igazából az a kérdés, hogy lányokkal miért érzed jobban magad.

Azért, mert csak lányt tudsz szeretni, vagy azért, mert tudod, hogy a külvilág számára a "lány+pasi" az elfogadott?

2016. ápr. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert a lány+pasi az elfogadott :((
2016. ápr. 29. 15:43
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor magyarán a fiúkat szereted nem?
2016. ápr. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én meleg vagyok, de a lányokkal jobb a kapcsolatom van mint a fiúkkal.


19/Feminin/Passzív

2016. ápr. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Meleg vagy.

Meg kellene probalnod elfogadni magadat. Ha esetleg van homofob a kozvetlen kornyezetedben azt iktasd ki az eletedbol.

2016. ápr. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Oké, de azért gimibe jobb ha nem mondom el ezt senkinek, ugye, mert akkor biztos piszkálnának?
2016. ápr. 29. 16:49
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem is levelezhetsz privátban, van jó pár meleg haverom és ők is a csajokkal jönnek ki jobban, talán mert lelkileg ők is "Lányok". Jó ötlet,hogy ne gimiben jöjjön a "coming out" mert a maiak ezt nem értenék. Ha van kedved levelezhetünk.
2016. ápr. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne gimiben legyen a coming out!
2016. ápr. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lányokhoz szexuálisan nem vonzódsz, akkor meleg.:)
2016. ápr. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!