Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Főleg fiatal fiúk! Ez csak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg fiatal fiúk! Ez csak a filmekben ennyire felkapott, vagy tényleg jobban szerettek lányokkal barátkozni/sok lány barátotok van?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs meleg ismerősöm, ezért érdekel, hogy ez csak sztereotípia, vagy valóban inkább lányokkal barátkozotok?


A kérdést nem véletlenül ebbe a kategóriába írtam, melegek válaszát várom, heteró fiúból sokat ismerek :)



2016. máj. 9. 22:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Biszex vagyok, de imádok lányokkal barátkozni.
2016. máj. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

Ez tényleg így van.

A legtöbb meleg lányokkal barátkozik, mint például én is. Egyáltalán nem vagyok feminin jellegű, csak hetero fiúkkal általában nincs semmi közös témánk, lányokkal viszont annál inkább

21F

2016. máj. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
96%
Én biszex vagyok de valahányszor próbálkoztam lányokkal barátkozni mindig sírás lett a vége, és nem én sírtam
2016. máj. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Titok 20+/f ***** válasza:
83%
Nemvagyok se homokos (nem sértés)se bisex elég sok lány barátom van jóban vagyunk minden nap beszélünk ha rossz kedvem van feltudják dobni az egész napom. Nemcsak a filmekben van igy.
2016. máj. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
Hetero vagyok, de lányokkal általában jobban kijövök. :) és szeretek lányokkal barátkozni, de van fiú barátom is, akivel ugyanolyan jól kijövök mint egy lánnyal :D 24f
2016. máj. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
96%

Én nem vagyok meleg!

De van egykét lány barátom... ők általába normálisabbak mint a fiúk. DE vannak fiú haverjaim több mint lány! 😊

2016. máj. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! :) Örülök, mert szimpatizálok a meleg fiúkkal (nyilván barátként, tudom, hogy más téren esélytelen lennék :D), úgyhogy megnyugtató, hogy a való életben is keresik a lányok társaságát.
2016. máj. 9. 23:51
 8/15 anonim ***** válasza:
96%
Én meleg vagyok, számomra a hetero fiúk unalmasak, szinte semmiről nem lehet beszélni velük 1-2 kivételével. Viszont a lányok mellett sosem unatkozom 😄
2016. máj. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
96%
Fiúkkal egyszerüen nincs miröl beszélnem, ezért nem igazán vagyunk jóban, igazan tenyleg igazi barátaim azok CSAK LÁNYOK
2016. máj. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%
Nekem a legjobb barátaim java lány. Van két fiú BFF-em is, ők heterók, tudják is rólam, h meleg vagyok. De lány "haverjaim" nekem is sokkal több van, mint fiú :-)
2016. máj. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!