Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Főleg fiatal fiúk! Ez csak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg fiatal fiúk! Ez csak a filmekben ennyire felkapott, vagy tényleg jobban szerettek lányokkal barátkozni/sok lány barátotok van?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs meleg ismerősöm, ezért érdekel, hogy ez csak sztereotípia, vagy valóban inkább lányokkal barátkozotok?


A kérdést nem véletlenül ebbe a kategóriába írtam, melegek válaszát várom, heteró fiúból sokat ismerek :)



2016. máj. 9. 22:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
97%
bárkivel szívesen barátkozom, nemtől függetlenül
2016. máj. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az új válaszokat is!
2016. máj. 10. 23:13
 13/15 anonim ***** válasza:
96%

Én sem a nemét nézem annak, akivel barátkozok. :) Egy hetero fiú barátságát ugyanannyira megbecsülöm, mint egy meleg fiúét vagy egy akármilyen beállítottságú lányét. Annyi alapvető különbség talán van, hogy hetero fiúkkal általában nem kezdek el arról beszélgetni, hogy éppen ki jön be, de amúgy semmi más, teljesen személyfüggő a dolog. :)

19/f

2016. máj. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
96%

Az összes barátom lány nekem is. Nem vagyok különösebben feminin és nem is érdekelnek a lányos dolgok, de egyszerűen sokkal jobban kijövök velük.


20/F

2016. máj. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
97%
Akkor én a kivétel vagyok, mert nekem lány csak ismerősöm van, és nagyon sok férfi haverom és barátom. Én valahogy a lányokkal nem találom meg az összhangot, nem is szeretek nagyon sokáig lányok társaságában lenni, mert idegbajt kapok egy idő után a témáktól. Srácokkal szeretek dumálni inkább, férfias dolgokról és én sem vagyok feminim. Pedig passzív meleg vagyok egyébként... régebben amúgy én is inkább lányokkal barátkoztam gimiben pl. de aztán valami történt. Nem tudom mi, nem akartam én megfelelni senkinek, egyszerűen így formálódott a személyiségem. Amúgy természetesen nincs bajom a lányokkal, szívesen beszélgetek velük is, amíg tudok miről :)
2016. máj. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!