Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzív-aktív-uni. Szerep és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív-aktív-uni. Szerep és dugás közt mi a különbség?

Figyelt kérdés

Van úgy pl. egy tásrkeresőn, hogy külön választják a szexuális irányultságot. Az utóbbit értem, de valakinek pl a szerep egészen más, akkor az pontosan mit takar? A viselkedést?


Köszönöm előre is!


22/f



2016. máj. 10. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az aktív dugja a passzívot. Az uniós meg mindkettőt élvezi.
2016. máj. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Uniós= uni
2016. máj. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, ezt én is tudtam, de ha elolvasod a leírásom kitérek ennél egy picit komplikáltabb szitura. Nem azt kérdeztem, hogy mi a különbség paszív akív és uni között, hanem h a szerep és a dugás közt.

A dugásnál pontosan az a helyzet amit nagyon szépen leírtál, a szerepre lennék kíváncsi, h az pontosan mit takar, és miért van külön.

Véleményem szerint-ez nem biztos, a szerep azt jelenti h ki hogyan viselkedik egy párkapcsoaltban, a dugás poedig kifejezetten a szexre irányul, ezért is gondolom van olyan személy aki szerepként aktív, ami a dugás illeti pedig inkább passzív.


Lehet h nincs igazam, kérem valaki válaszolna? :) Köszönöm!

2016. máj. 10. 12:57
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs igazad, ezek a szerepek a szexre vonatkoznak csak, de természetesen vannak kivételek, pl hallottam olyanról, hogy az aktív virágot vesz a passzívnak, meg vannak olyan passzívok, akiknek bejön ez, ha egy aktív...na, ezt nem tudom máshogy megfogalmazni, kicsit inkább úgy tekint rájuk, mint a hetero kapcsolatban a férfi a nőre, de egyáltalán nem mindenki ilyen. De még így sem szerep, azok maximum a bdsm-ben vannak😄
2016. máj. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Rómeón láttad így gondolom... ott lejet így külön beállítani. Szerintem nagyjából azt takarja mondjuk hogy aki a szerephez unit írt, de a dugáshoz aktívat, az a dugásig mindent szívesen bevállal, dugásnál viszont csak aktív. Mondjuk olyat még nem láttam hogy valaki passzív szerepű, de dugásban aktív.. de ahogy mondod lehet hogy a szerepnél valaki tényleg a szerepre gondol, pl beirja a szerephez hogy aktív, vagyis hogy dominánsabb de amúgy dugásban uni, csak mit tudom én más pózokat szeret egyik másik oldalon, pl passzivként lovagol, aktívként meg kutya meg misszionárius... :)
2016. máj. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!