Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mikor lesz a Pride felvonulás?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lesz a Pride felvonulás? Milyen programok vannak a fesztivál alatt? Hogy lehet eljutni oda?

Figyelt kérdés

Valaki aki sokat tud a budapest prideról!!

Nyugodtan irjatok rám ha nagyon hosszú a valasz.



2016. máj. 15. 10:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
7%
Betiltották?? Igaz, hogy a felvonulás része nem kellett volna, max egy zárt helyen, de akkor is. xd Most mentem volna el először és utoljára :/ nemigaz, hogy elcseszték :/
2016. máj. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
11%

Én csak azt nem értem, hogy miért kell ezzel dicsekedni, provokálni másokat, hogy valaki más? Miért nem lehet nyugodtan csinálni a két fal között, miért kell büszkének lenni rá nyilvánosan?

Erre adjon valaki homoszexuális választ!

2016. máj. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem tiltották be, ne higyjetek már ennek a szerencsétlennek...amúgy van weboldaluk, ott le van írva minden
2016. máj. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Hetero vagyok: De nem értem a heterók miért nyalják-falják egymást a nyilvánosság előtt és miért cseszegetik a homokosokat ha ugyanazt csinálják mit ők? Na erre adjon választ egy homofób.
2016. máj. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
8%
Nyilván mert gusztustalan, hányingert keltő.
2016. máj. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
Ti heterok miért nyaljàtok egymàst nyilvànosan?? Nekünk ez az eggy napunk van amikor nyilvànosan felvàllalhatyuk hogy mdlegek vagyunk... nektek mennyi rendezvényetek van?? Nem eggy nem kettő... akkor mit hepciàdkodtok??? Inkàbb elkellene fogadni hogy vannak melrgek is... a lezbikusokra miért nem szóltok semmit ha talàlkoztok eggy pàrral az utcàn??
2016. máj. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
98%

Nyugat-Európában (Belgium,Hollandia,Egyesült Királyság,Franciaország) és az északi országokban elfogadott ez.Magyarország miért nem tud alkalmazkodni és félrenézni egy napig?Sosem értem...


Heteró vagyok.

2016. máj. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
11%
Hát én nem vagyok hetero, de nem értem miért kell hírdetni, meg "büszke vagyok rá" ki nem sz@.ja le milyen nemhez vonzódsz. Vonzódjál! Nem kell titkolni se, de minek hírdeted. És az hogy valakiből a meleg téma ellenszenvet vált ki fogadd el. Mindenkinek más a szimpatikus vagy épp unszimpatikus. Az már más ha bántják őket. Mert nekem is sokminden, sokmindenki nem szimpatikus, de azért nem verem agyon. Akinek valami nem tetszik ne nézze, stb. De hát rosszindulatú emberek mindig is lesznek. De ezzel hogy dicsekednek vele még engem is felidegelnek. Épp úgy mintha akárki azt hajtogatná hogy "szőke a hajam, kék a szemem, ÉS BÜSZKE VAGYOK RÁ" egyrészt kit érdekel? Másrészt ne egozz, kb. És az elfogadtatás nem ebből kéne álljon hogy a rózsaszín tangás díszb....zi rájátszva vonul a felvonuláson, hanem beszédeket tartani hogy aki nincs a témában, tisztában legyen a dolgokkal ha kíváncsi rá. Bye
2016. máj. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
98%

Kedves utolsó!

Ha tisztában lennél a Prideal, akkor tudnád, hogy rengeteg beszéd, beszélgetés van azon a héten, ami nagyon érdekes és változatos témákat hoz akár heteroszexuális embereknek is.

Továbbá kb. egész évben azon dolgoznak, hogy az embereket informálják, segítsék abban, hogy meg tudjanak érteni és elfogadni minket, de ezekről a programokról nagyon kevesen tudnak és azok zömmel a nem hetero emberek közül vannak. A pride az egyetlen, amiről mindenki tud, ami látható egyelőre.

Tény, hogy van néhány felvonuló, aki kirívó öltözetben ünnepli, hogy egy napig kiszabadulhat a társadalom által ráhelyezett nyomás alól, de ez kb. ezerből egy, s a média pont ezt emeli ki, hogy mindenkit elrettentsen, rossz fényben tüntesse fel az egészet. Pedig a pride egy vidám, szerencsére most már viszonylag békés felvonulás, ami tele van pozitív és csodálatos emberekkel, szexuális orientációtól függetlenül, hiszen az elfogadásról szól.

2016. máj. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8%
Igen tudom, hogy vannak beszédek ott is. De nem ez volt a lényege az egésznek amit írtam, hanem a magamutogatás, ami szánalmas BÁRKI részéről, hetero, meleg, mindenki.
2016. máj. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!