Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mikor lesz a Pride felvonulás?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lesz a Pride felvonulás? Milyen programok vannak a fesztivál alatt? Hogy lehet eljutni oda?

Figyelt kérdés

Valaki aki sokat tud a budapest prideról!!

Nyugodtan irjatok rám ha nagyon hosszú a valasz.



2016. máj. 15. 10:35
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az egyik valaszolónak aki a kérdésre válaszolt! :D

Amellett köszönöm szépen a véleményeket is, legyen az pozitív vagy negatív.Nekem az a véleményem hogy nem csillogtatni és mutogatni kell azt hogy nmeleg vagyok.Hanem méltósággal viselni.Én elég fiatal vagyok.Életem eddigi részében folyamatosan napi 24 hazudoztam.Mert azt várták el.Volt 8 komoly kapcsolatom LÁNNYAL pedig tényleg elég fiatal vagyok.Elviseltem a családom folytonos szidásait a melegekről addíg amíg már meg nem utáltam magam.De ez megváltozott.Megértettem a melegség rosszai mellett megbúvó jót.Nem azért menjek hogy a kockahasam villogtassam mert egy csillámos tangába futok végig budapesten, és ezzel provokáljak mindenkit.Én méltósággal viselem azt hogy meleg vagyok.És büszke vagyok rá hogy elbírom ezt a terhet.

Akik pedig annyira homofóbok ,hogy nem képesek beleélni maguk abba hogy milyen lehet nekunk akik nem is tehetunk arrol hogy igy szulettunk nyugodtan idegeskedjenek csak tovább és szidjanak melegeket, ugylatszik nincs jobb dolguk.

2016. máj. 16. 13:15
 12/13 anonim ***** válasza:
96%

[link]


A honlap szerint a fesztivál június 24. és július 3. között lesz. Részletes programterv még nincs, de ha elkészül, fenn lesz a honlapon. A cikk szerint lesznek: előadások, műhelybeszélgetések, kiállítások, színházi produkciók, irodalmi estek, közösségépítő játékok és bulik.

Hogy a felvonulás hányadikán lesz nem tudom, idén megyek először. Azt hiszem szombati nap szokott lenni, tehát tippre július 2. De majd kiderül. :)

2016. máj. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
95%

Legegyszerűbben BKK-val jutsz majd el a helyszínre, a programokat meg még nem írták ki. Ha jól tudom, a felvonulás után szokott még lenni egy buli. :)

[link]

2016. máj. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!