Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a fenet csinalhatok rosszul?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fenet csinalhatok rosszul?

Figyelt kérdés
Mar harom vagy negy eve keresek hat igazabol fokent neten egy sracot, akar meg baratnak is vagy kapcsolatra vkit aki normalis es helyes, de eddig osszesen ket fiu jott be! Akkor most mit csinaljak? 3 ev alatt legalabb tobb olyat kellett volna talalnom akik bejonnek nem?
2016. aug. 4. 23:17
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja es 17F
2016. aug. 4. 23:18
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Légy nyitottabb. Járj el bulizni, legyél fent több társkeresőn,faceboook csoportba.

Esetleg nem túl magasak az elvárásaid?

2016. aug. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
Te jó ég, 14 évesen nem találtál párt magadnak. Azért ebbe ne halj bele. Még előtted az élet, teljesen természetes 20 fölött összejönni valakivel első alkalommal. Légy nyitottabb a barátkozásra, járj több helyre, ismerkedj az emberekkel.
2016. aug. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én naponta látok olyat aki bejön. Az elvárásokkal lehet a baj. Nagyon sok helyes srác van.... Bár tapasztalom, hogy sokan aránytalanul jót keresnek:( Főleg magukhoz képest. Vagy nem külsőre érted, hogy nem jönnek be?
2016. aug. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De külsöre! Barki akivel igy neten vagy itt ismerkedek meg azokban egyszeruen nem talalok helyeset! Nincs senki aki bejonne!
2016. aug. 5. 09:05
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyet tudok javasolni, ne 1-2 kép alapján ítélj. Tapasztalat, hogy sokszor a kép elég csalóka. Nekem is van jó néhány ismerősöm aki élőben bejön nekem, de a képei olyan borzasztóak, hogy azok alapján tuti még beszélgetni se akarnék velük. :D Szóval próbálj meg eljutni a személyes találkozókig, aztán csak azután döntsd. Ha viszont így sem sikerül, akkor kénytelen leszel alább adni az igényeidet, különben sosem találsz megfelelőt.
2016. aug. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én kicsit átérzem. Nem túl nagy elvárás, hogy mondjuk vékony, helyes fiatal srácot keresek. Ehelyett jön a sok öreg, macis, (számomra) nem túl előkelő kinézetű ember. Nincs velük bajom, csak nekem nem ez kell és ilyet még SOHA nem találtam pedig.
2016. aug. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: én is átérzem a helyzetet, de ettől függetlenül is tartom amit közvetlenül előtted írtam. Én már odáig jutottam, hogy az se baj, ha nem helyes, csak fogjon meg valami a kinézetében, ami miatt mégis érdekel. Persze hiába szeretnék én is egy vékony, átlagos kinézetű, nálam fiatalabb srácot találni, mindig csak a kövér, szőrös, idős pasik akarnak. Brr még a hideg is kiráz tőlük. XD
2016. aug. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok helyes meleg srác van pedig :D Lehet csak nagyok az elvárásaid :D Sokszor a kép is csalóka lehet mert énsem vagyok modell típus és nem vagyok fotogén de élőben eddig többnyire helyesnek mondtak és az első srác akibe belezúgtam is ilyen volt hogy képen annyira nem tetszett de aztán élőben találkoztunk és tökre pozitív csalódás volt :D
2016. aug. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
ajanlom en is hogy legy nyitottab, mondjuk en olyan tipus vagyok aki gyorsan baratkozik ezert nagy ismeretseg van. De szerintem nem lehet csak ugy keresni kapcsolatot. Szamomra mindig ugy jott hogy egyszer veletlen valakibe belebotlottam elkezdtunk jarni kavera aztan egyre tobb idott toltottunk egymassal
2016. aug. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!