Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk! Volt már olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk! Volt már olyan hogy beleszerettetek egy hetero fiúba, és megpróbáltátok megtenni, hogy ő szeressen titeket?

Figyelt kérdés
És ha igen, milyen módszerrel? 19/f

2016. aug. 27. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, volt már hogy beleszerettem egy hetero fiúba és nem, nem próbáltam meg, mivel van annyi eszem, hogy megértem, hogy egy hetero NEM fog belém szeretni. Mert egy hetero nem képes szerelembe esni azonos neművel. Ha meg igen, akkor az már nem hetero.


Bocsi, de 19 évesen lehetne már annyi eszed, hogy ezt megérted... Sőt jobban járnál, ha elfelejtenéd minél hamarabb (tudom nem könnyű, tapasztalat), mert annál kevesebb szenvedés fog érni.


28/F/m

2016. aug. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem csináltam semmit, mert sajnos a szexualitást nem lehet megváltoztatni. Ha lehetne, akkor heteró lennék, mert sokkal könyebb nekik randizni és beilleszkedni. Egyedül annyit lehet csinálni, hogy továbblépsz vagy esetleg reménykedsz hogy mégse heteró, hanem csak fél előbújni.
2016. aug. 28. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én beleszerettem egy kissrácba. Ő 17 én 24 éves. Hát elég szépen elcsábítottam.. de 1/5 év után dobott hogy neki a lányok tetszenek. Fájt. Mese vége.
2016. szept. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!