Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nem válaszoltok társkere...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válaszoltok társkeresőn sokaknak? Már akik nem válaszolnak, azokhoz szól a kérdés.

Figyelt kérdés
Rendben, kitalálhatnám, hogy ha egy hétig nem írsz, akkor bizonyára valami baj van velem. De semmi empátia nincs bennetek, hogy esetleg egy nap után megírjátok, hogy nem akartok ismerkedni velem? És akkor nem kéne várnom arra, hogy leteljen egy hét, amikor már biztosan tudom, hogy nem fogsz válaszolni. Főleg, hogy én mindig odafigyelek a korhatárra, a profilszövegre és csak akkor írok, ha mindennek megfelelek. Titeket nem zavarna, ha valakinek várjátok a válaszát és csak abból találhatjátok ki, hogy már nem fog írni, hogy vártatok néhány napig?
2016. szept. 23. 16:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
22%

Mert ha egyből írna hogy "kopás van gyökér" akkor most úgy szólna a kérdésed hogy


"Miért azonnal ítéltek nők a társkeresőkön?

Miért nem hagyjátok hogy megismerjük egymást és utána alkotnátok véleményt?"


Mennyivel lennél elörébb ha a szemedbe vágják hogy nem ütöd meg az ő szemükben sem a mércét?

2016. szept. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hogy mennivel lennék előrébb? Sokkal. Tudnám mi a helyzet és nem próbálkoznék többször. Egyébként ajánlott elolvasni a kategóriacímeket válaszolás előtt, ha nem akarsz nagyot égni.
2016. szept. 23. 16:48
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
Jó beismerem tévedtem... azt hittem normális vagy :(
2016. szept. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%

Mert ha leírom a leírásban, hogy 18-25 éves, átlagos/vékony/sportos alkatú, passzív srácot keresek, akkor ír egy 40 éves, kövér csávó, hogy nem-e szopnám le...


Szóval ha nem írok vissza, akkor főleg akkor, amikor valaki olyan ír aki közelében sincs annak, mint amit az adatlapomon megjelölök hogy milyen embert keresek. Akár alkatra, akár korra, akár beállítottságra.


Aki értetlen, annak nem fogok visszaírni

23/F

2016. szept. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Szóval te magadra ismertél a kérdésben. Csak annyi a baj, hogy azoka negyven évesek, akik úgy kezdenek, hogy szopjad le őket nem teszik ki az emberek egy százalékát sem. Így van egy olyan érzésem, hogy te másoknak se válaszolsz. Ha tényleg csak a leírásodban szereplő férfiaknak nem válaszolnál nem ismertél volna magadra a kérdésben.
2016. szept. 23. 17:43
 6/20 anonim ***** válasza:
93%

Nem egyfajta férfiről beszéltem.


Rám ír egy 30 éves, amikor ki van írva, hogy 16-25 évesekkel ismerkednék.

Rám ír egy uni-aktív vagy aktív, amikor ki van írva hogy passzívokkal vagy unikkal ismerkednék.

Rám ír egy srác aki csak orálozni akarna, amikor ki van írva hogy nálam a szex a dugásnál kezdődik.

Rám ír egy macis srác, amikor ki van írva, hogy nem érdekelnek a macis srácok.


Hidd el nagyon sok féle ember írhat neked, akitől nem akarsz semmit elsőre sem.

2016. szept. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Csakhogy én megmondom akkor is, ha kilóg a megfelelő kategóriákból. Mert úgy gondolom, ha hozzámszólnak a legkevesebb az, hogy nem nézek át rajtuk.
2016. szept. 23. 21:07
 8/20 A kérdező kommentje:
De tudom ,hogy ti élőben is szartok az emberre. Beülök a szaunába, bejön valaki, köszönök neki, visszaköszönés nincs. Gondolom ti így szocializálódtatok valami oknál fogva.
2016. szept. 23. 21:11
 9/20 anonim ***** válasza:
90%

Te mi a fenéről beszélsz? Nem szoktam szaunában bu ziskodni.

23 éves vidéki, biszex srác vagyok, aki kizárólag a neten ismerkedett eddig srácokkal és soha semmilyen meleg közösségbe nem járt személyesen.


Jó, akkor te ügyes vagy, mert mindenkinek válaszolsz. Én meg nem vagyok ügyes, mert nem válaszolok mindenkinek. És úgy gondolom ha az adatlapomon ki van írva valami jól láthatóan hogy milyen embert keresek, akkor pont hogy azt gondolom az az ember még csak el sem olvasta rendesen az adatlapom (vagy leszarta ami oda van írva), ha úgy ír rám, hogy látja totálisan eltér valamiben attól, amit keresek.

2016. szept. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Csak annyit mondtam, hogy olyan vagy mint a szaunás fiúk. Kár tagadnod, ti ennyire vagytok képesek. És ahogy látom a százalékodat az összes meleg szinte ilyen.
2016. szept. 23. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!