Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nem válaszoltok társkere...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válaszoltok társkeresőn sokaknak? Már akik nem válaszolnak, azokhoz szól a kérdés.

Figyelt kérdés
Rendben, kitalálhatnám, hogy ha egy hétig nem írsz, akkor bizonyára valami baj van velem. De semmi empátia nincs bennetek, hogy esetleg egy nap után megírjátok, hogy nem akartok ismerkedni velem? És akkor nem kéne várnom arra, hogy leteljen egy hét, amikor már biztosan tudom, hogy nem fogsz válaszolni. Főleg, hogy én mindig odafigyelek a korhatárra, a profilszövegre és csak akkor írok, ha mindennek megfelelek. Titeket nem zavarna, ha valakinek várjátok a válaszát és csak abból találhatjátok ki, hogy már nem fog írni, hogy vártatok néhány napig?
2016. szept. 23. 16:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

1. Biszex vagyok.

2. Igen, csak azokkal ismerkedem és beszélek, akikkel első látásra tudom hogy dugnék szívesen.


Ronda, nekem nem tetsző emberrel minek álljak le beszélgetni egy ismerkedős oldalon/helyen? Nem barátkozni vagyok ott, meg nem "mélyebben megismerni" a másikat. Hanem megkúrni a lukát.

2016. szept. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Akkor köszönöm a választ. Őszintén vállaltad, hogy a legkisebb emberi gesztust megtenni is túl nagy feladat neked. Akkor nincs vita köztünk.
2016. szept. 23. 22:04
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is hozzászólnék a témához. Én egyszerre tartozok bele mindkét oldalba.


Rengetegszer előfordult, hogy írtam valakinek, de egyáltalán nem válaszolt. Vagy ha mégis, 1-2 szavas válaszokat csak. Először nem értettem, aztán szép lassan megtanultam, ha nem kapok választ, az azt jelenti, hogy nem talál vonzónak vagy szimpatikusnak a másik. Vagy tavasszal volt egy srác, kb. 1 hónapig heti szinten több levélváltás volt, de akárhányszor a találkozásra tereltem a szót, mindig kitért előle. Végül egyszer csak nem válaszolt többé. Sajnos annak ellenére, hogy azt írta szívesen ismerkedne velem, annyi gerinc nem volt benne, hogy megírja, hogy bocsi de mégsem érdekelsz. Ez utóbbit jobban utálom, mert így tényleg csak a felesleges reménykedés és várakozás van, míg egy konkrét nem-nél, vagy egy szimpla egyáltalán nem válaszolásnál tiszta sor...


Én korábban mindenkinek válaszoltam, aki rám írt, akár benne volt abban a kategóriában, amit kerestem, akár nem. DE egy idő után meguntam és abbahagytam, mert ha válaszoltam valakinek, egyből azt hitte, hogy érdekel ő is engem. Mindegy volt, hogy mit válaszoltam. Vagy ha konkrétan megmondtam, hogy bocsi nem jössz be, akkor megkaptam a választ, hogy jaj mit képzelsz magadról talán te olyan hű de istenkirály 10/10-es pasi vagy? És hasonlókat. És őszintén szólva sajnos annyi a sötét, hogy az hihetetlen. A másik hozzászóló által leírt kövér idős pasis eset és a pasik száma nem 1%-ot tesznek ki, hanem az esetek legalább egyharmadát...


Épp ezért kár felhúznod magad ezen, mert ez a nem válaszolás nem csak a magyaroknál van. Én németekkel ismerkedek, vagyis próbálok, és itt tényleg az van, hogy ha nincs válasz, az azt jelenti, hogy nem érdekled. És ezt ki is írják a profiljukban. És őszintén szólva kezdem belátni az értelmét, mert mikor a 20. olyan ember ír rád, aki tényleg még közelről sem esik bele abba a kategóriába, amit keresel, akkor megunod, hogy egyesével kell mindenkit lekoptatni. Egyszerű a nemzetközi képlet, ha nincs válasz, nincs érdeklődés.

2016. szept. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Abban igazad van, hogy külföldieknél mégrosszabb a helyzet de nem hiszem, hogy példaértékű az, amit nyugaton művelnek. Ausztriában azt is megkaptam, hogy ha akarok találkozni tanuljak meg németül. Miközben ő erőltette a találkozást. Visszatérve Magyarországra, én talán kétszer kaptam meg, hogy mit gondolok magamról, miért képzelem, hogy tizes pasi vagyok. Nem gondolom, hogy téged ez változtatott volna meg.
2016. szept. 24. 01:15
 15/20 anonim ***** válasza:
87%

én válaszolok mindenkinek aki, tud pár értelmileg összefüggő mondatot írni és persze helyesen, valamint ha azoknak nem válaszolok akik.ilyeneket írnak:" sya te kis sexy pasi" vagy "Szia a nagyerdőn vagyok, szopass meg!"


20 aktív

2016. szept. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Ez egy szélsőséges eset. Vajon miért nem válaszolt még egy olyan se, aki egyszerűen a kinézet miatt se ír vissza? Maguk is szégyellik?
2016. szept. 24. 13:06
 17/20 anonim ***** válasza:
98%

Nekem a társkeresőkön nagy általánosságban olyan pasik írtak akik meg sem közelítették az általam keresett személy paramétereit. Sőt még kép nélkül is írtak sokan. Nem értem és egyszerűen fel is háborít, hogy miért nem képesek felvállalni magukat az emberek. Felmegyek a társkeresőre és 10-ből 1 embernek van kint képe a fejéről és lehet még sokat is mondok. Általánosan minden testrészéről van fent kép a fejét kivéve. Mivel én nem alkalmit keresek így lehet álom teste ha az arca nem jön be. A kérdésre válaszolva én sem írok vissza olyan embereknek akik arra sem méltatnak, hogy elolvassák az adatlapom.


19/Feminin/Passzív

2016. szept. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

"Nekem a társkeresőkön nagy általánosságban olyan pasik írtak akik meg sem közelítették az általam keresett személy paramétereit"


Ezek után nem is csodálkozok, hogy nem válallják az arcukat. Én se vállalnám valakinek, akinek semmi sem felel meg.

2016. szept. 24. 15:22
 19/20 anonim válasza:
100%
Ez téged miért érdekel? Én sem válaszolok azoknak akik nem jönnek be, fordított esetben nekem sem esik rosszul. Nem kell érzékeny p*ncinak lenni. Ha írok valakinek úgy vagyok vele, hogy ha válaszol akkor válaszol, ha nem akkor nem. Nem érdekel. Ha valakinek írok már kb rögtön el is felejtem, hogy írtam neki, csinálom tovább a napi teendőimet. Ha visszaír, csak akkor szokott beugrani, hogy "jé tényleg, írtam neki". Nem szoktam várni senki válaszára. Jézusom, el se tudom képzelni milyen az. Pfff. Ne haragudj, de szerintem önző vagy ha elvárod, hogy kapj választ.
2016. szept. 25. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Akkor azt mondd el miben különbözik az internetes eset a szemtől szemben esettől. Én úgy gondolom, hogy ha valaki utcán nem köszön vissza az képtelen együttélni a társadalommal. Esetleg te erre is azt mondod, hogy nem kell érzékeny puncinak lenni?


De tegyük fel igazad van. Ekkor is elvárható, hogy válaszoljon, hogy tudjam nem érdeklem. Mivel gyakorta van, hogy csak napok múlva reagálnak, így nem tudhatom, hogy miért nem válaszol.


Ami meg téged illet nekem semmi kedvem olyannal ismerkedni, aki nem is emlikszik arra, hogy rámírt. Főleg, hogy ha rákérdeznék nyilvánvalóan tagadnád, hogy elfelejtettél.

2016. szept. 25. 14:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!