Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nagyon korai lenne még lefeküd...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon korai lenne még lefeküdni? 19/f

Figyelt kérdés
Egy sráccal már egy ideje randizunk (konkrétan 1,5 hónapja) és már kezd egy kicsit komolyabb lenni ez a dolog közöttünk. Már nagyjából mind a ketten tisztában vagyunk azzal, hogy mit érzünk a másik iránt és bár anál volt közöttünk kb 1 hete, még most kerülne sor először arra, hogy lefeküdjünk. Ma estére beszéltük meg, hogy majd megint találkozunk,így ezért kérdezem, hogy ha még nem vagyunk együtt, viszont már tervezgetjük, hogy ténylegesen összejöjjön, akkor 1,5 hónap randizás után ez nem túl korai? Lehet buta kérdés, szóval ne haragudjatok, csak még nem annyira volt komoly kapcsolatom.
2016. dec. 6. 18:52
 1/9 Krukutyán Levente ***** válasza:
100%
Jól értem? Anál volt, de nem feküdtetek le? ... Azt hogy? ( Állva ? :D )
2016. dec. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Anál = már lefeküdtetek.

Mi a kérdés? :)

2016. dec. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha anàl volt akkor màr lefeküdtetek nem?:D

Nem oràlra gondolsz?

2016. dec. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom :D ha még "nem vagytok együtt", akkor minek volt anál?

A másik meg az, hogy általában fordítva szokott lenni ha már szexre kerül a sor, akkor eleinte a light-osabb dolgok esnek meg, s az anál a legutolsó, vagyis a szex betetőzése.

Úgyhogy nem is értem, milyen lefekvésre készülsz, mikor már dugtatok. :)

2016. dec. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát így este 7 óra körül szerintem még valóban korai lenne.
2016. dec. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
ha már volt anál akkor már lefeküdtetek nem? vagy most mi lesz az análon kívül?:DD
2016. dec. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát egyébként az már az én nézetemből is lefekvésnek számít, de ha nem baj akkor én kíváncsi lennék mi lett a vége, ha leírnád megköszönném (akár privátba is).
2016. dec. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
seggbebaszott a westend wc-be mostmár ideje lenne lefeküdnötök egymással
2016. dec. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
attól függ hány óra van.
2016. dec. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!