Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ciki ha két srác egymás előtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha két srác egymás előtt meztelen? Például ha valakik lakótársak?

Figyelt kérdés
2016. dec. 9. 11:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyaltalan nem
2016. dec. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%
Mivel homoszexuális kategóriába raktad, nem ciki, szimplán b.u.zi.skodás.
2016. dec. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Pasik közt az ilyesmi nem ciki szerintem.
2016. dec. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
mért lenne ciki?
2016. dec. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
sztem sem
2016. dec. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Ha csak véletlenül, akkor nem baj. Van egy mondás, hogyha valakivel együtt éltél sok évig és nem láttad meztelenül, akkor nem is éltél vele igazán együtt. (Mindenféle szexuális áthallás nélkül.)


Én egyetemen 3 évig laktam együtt két sráccal és volt hogy láttuk egymást véletlenül meztelenül.

Pl volt hogy reggel kimentem szarni pucéran (azt hittem mindenki bőven alszik még) és amikor kijöttem a budiból és nyújtózkodtam, akkor megláttam hogy az egyik lakótársam ott reggelizik a konyhában. Eltakartam a pö csöm, aztán mentem be a fürdőszobába. No problem.


Mondjuk én sem értem miért homi kategóriában van. Te az vagy?

2016. dec. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már a meleg kategóriában van elmondom, hogy én speciel meleg vagyok és vannak hetero barátaim akik simán meztelenek előttem úgy, hogy tudják. Én is előttük. Nyáron meztelenül alvás vagy nyitott ajtónál zuhanyzásnál simán belefér.
2016. dec. 11. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Koleszban hárman egy szobában aludtunk mindegyikünk meztelenül állva is láttuk már egymásét
2017. jan. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
tesómmal egy szobába lakunk gyakran vagyunk meztelenek egymás előtt
2019. márc. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!