Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szexuális bizonytalanság!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuális bizonytalanság! Néha előjön és el is megy, de szeretném ha végleg elmúlna. Mit tegyek? Több lent

Figyelt kérdés

Dióhéjban:

Fiatal meleg fiú vagyok, amit csak a jobb barátaim tudnak rólam. Szüleim és legtöbb ismerősöm nagyon homofób, tehát itthon semmiképp sem vállalhatom fel. Csak úgy mint iskolában sem. Ezért mindenki a lányokkal faggat, meg kérdezget, a jövőmről beszélnek, a feleségemről, stb. Amikre rettentően kellemetlen válaszolni úgy mintha heteró lennék.

Ráadásul teista vagyok és még a vallásban is azzal találkozok, hogy a homoszexualitás rossz dolog és nem fér egybe Istennel.

Másik, hogy minden film, reklám meg történet heteroszexuális kapcsolatokról szól, még a kötelező háziolvasmányok is suliban.

Ezek miatt időnként elbizonytalanodok, hogy meleg vagyok e tényleg, és ha látok egy lányt (főleg szüleimmel ha vagyok) , igazából egyáltalán nem tetszik, de bebeszélem magamnak, hogy mégis, ami megint csak rossz érzés. Arra rájöttem, hogy a lányoknak csak a haja tetszik. A hosszú hajat mindig is szerettem, de ezen kivül semmi más. Mégis feszélyezve érzem magam lányok között, mint egy hetero ha sok jó nőt lát. Pedig igazából nem is hoznak izgalomba, inkább zavarba jövök, amiért nem tudják, hogy nem tetszenek.

Nem tudom jobban leirni. Szinte már kerülöm a lányokat, hogy nehogy megtetszedjen valaki, holott biztosan tudom magamról, hogy meleg vagyok és NEM AKAROK változtatni csak azért mert valakinek nem tetszik.

Remélem nagyjából érthető voltam. Az lenne a kérdésem, hogy mit csináljak, hogy végre minden bizonytalanság elmúljon és boldog meleg ként élhessek tovább? Lehetséges egyáltalán megszabadulni ezektől a gondolatoktól?



2016. dec. 28. 23:28
 1/7 A kérdező kommentje:
Ha egyszer csak biszexé vagy heteróvá válnék, nem tudnám elfogadni. Ezért kéne stabil maradjon a homoszexualitásom
2016. dec. 28. 23:34
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
😂😂
2016. dec. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3%

Én azt látom, hogy nagyon egyedi és különb akarsz lenni és nem szeretnél olyan lenni, mint a többiek. Ezt máshogy is elérheted, nem csak a melegségeddel.

Nem hogy boldog lennél, ha egy jel esetleg a hetero- vagy biszexualitásodra utalna, és élhetnél kicsit kevesebb problémával..

2016. dec. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Meleg maradsz, csak annyira akarod játszani a heterot hogy ilyenek történnek. Amint lehet költözz el, keress magadnak pasit és élj vele boldogan
2016. dec. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

2-es vagyok.

Lehet, hogy rosszul gondoltam valamit, de nem tudom, hogy mi nem igaz azon, hogy biszexként vagy heteróként kevesebb problémája lenne, mint melegen.

Amúgy attól, hogy ha esetleg tetszik egy lány, miért kell megijedni?:D

Meg ha semmi jele a heteróságnak, minek kell megkérdőjelezni magadban?

Ja és: teljesen boldog melegként addig nem tudsz élni, míg heterónak tetteted magad.. főleg, hogy rémálmod heterónak lenni..

2016. dec. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%

Szia!

Mintha csak én írtam volna... Gondolom az előző válaszolók nem jártak ebben a cipőben és ezért írnak ilyeneket.

Nekem is ugyan ez a problémám, de az évek múlásával már egyre jobban kezelem. Idővel te is egyre biztosabb leszel majd. Nem tudom hány éves vagy, de ha teheted kicsit ess ki a megszokott környezetedből, akár költözz el( pl.koliba egyetemi évek alatt), és majdmeglátod , hogysokkal jobban megfogod tudni magad valósítani. Sok sikert és kitartást :)

2016. dec. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól nem kell tartanod, hogy megheterósodsz, emiatt ne aggódj. Ahogy egy heteróból se lesz meleg, egy melegből se lesz heteró SOHA!!! (Ha csak nem vagy esetleg biszex).

Boldog életre pedig csak akkor lesz esélyed, ha minél hamarabb szakítasz a homofób környezeteddel. (Családdal, ismerősökkel, barátokkal stb.) És próbálj még kialakítani olyan baráti társaságot, ahol sokkal toleránsabban állnak a kérdéshez, ahol elfogadnak annak aki vagy. Esetleg próbálj melegekkel barátkozni.

A vallást pedig inkább hanyagold, onnan úgyse számíthatsz semmi jóra.

2017. szept. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!