Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Leszbikus, meleg házaspárok!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus, meleg házaspárok! Hogy oldottatok meg a gyűrűkérdést?

Figyelt kérdés

Meg szeretnem kerni a baratnom kezet, mar azt is tudom hogy hol mikor, viszont nemtudom hogy csak neki vegyek e gyurut? Igazabol szerintem kicsit hulye erzes lenne sajat magamnak gyurut venni, es nem is nagyon lenne ra penzem mert neki egy gyonyoru gyemantgyurut neztem ki... viszont szeretnem hogy rajtam is legyen valami es lassak hogy hozzam tartozik.

25LL



2017. jan. 3. 03:35
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
lehet elszomoritalak de nem a gyűrű miatt tartozol valakihez, és ez a lássák..ki, miért, hol? miért fontos ez? nem a gyűrűt fogják nézni hidd el
2017. jan. 3. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Nem beszolaskent de a pszichológia szerint egy gyűrű ára forditottan aranyos a kapcsolat hoszaval. Csak azer viszünk csilivili jegygyurut mert az emberek ezzel fitogtatnak hogy van mit tejbe apritani. Egyébként meg ahol a gyűrűt veszed ott kérdezd meg hogy szokás.
2017. jan. 3. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%

A párom egy egyszerű karikagyűrűvel kérte meg a kezemet. Saját magának is ugyanilyet vett. Előtte már beszélgettünk róla és közösen nézegettünk gyűrűket, így tökéletes lett a választása.

26/F

2017. jan. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
98%
én eljegyeztem barátomat és csak rajta van gyűrű. ha összeházasodunk, akkor úgyis lesz másik, amit felhúzunk egymás ujjára
2017. jan. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Párommal az egyéves évfordulónkon jegyeztük el egymást egy ezüst kraikagyűrűvel a Balaton parton. A barátom tette fel a nagy kérdést, ill. ő vett mindkettőnknek gyűrűt, amit aznap este felhúztunk egymás ujjára. Azóta is hordjuk és többet ér maga a jelképes jelentése, mint a gyűrű értéke. Amúgy számomra nagyon fontos, hogy egy olyan azonos nemű párkapcsolatban, mint a miénk (ahol a legelején leszögeztük, hogy nincs alá- és fölérendelt szerep), mindkettőnknek legyen gyűrűje. Ez is kifejezi azt, hogy egyrészt szeretjük egymást és összetartozunk, másrészt azt is, hogy egyenlő felek vagyunk a kapcsolatban. :) Persze ez páronként eltérő lehet..


26f m

2017. jan. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak barátomon van gyűrű :)

Majd az esküvönkre lesz másik gyűrű :)

2017. jan. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ki hol tartja majd az esküvőjét? Én szilveszterkor jegyeztem el a párom/barátnőmet.

21/N

2017. jan. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Na ez is egy jo kerdes. Magyarorszagon egy par even belul nem lehet ra szamitani hogy legalizaljak ugye? Bar en mindig is tengerparti eskuvore vagytam, ilyet tud valaki ahol legalis?
2017. jan. 6. 04:20
 9/10 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos amilyen primitív ez az ország.... 20 év múlva se lesz meleg házasság... :/
2017. jan. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Én kaptam egy aranyból készült gyémántköves gyűrűt kaptam a páromtól neki egy egyszerű karika van:) 18/f
2017. jan. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!