Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt már valaki innen Magnum...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki innen Magnum Szaunában a "Dark and Naked" péntekenként tartandó meztelen bulin? Érdemes lehet elmenni?

Figyelt kérdés

2017. jan. 5. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
igen
2017. jan. 6. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem, de engem is érdekelne.
2017. jan. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Voltam... De csak annyival másabb, hogy le kell adnod a törcsidet... Szóval meztelenül kell fel-alá flangálnod. De mondjuk a jakuzziban, a szaunában vagy a gőzben amúgy is mindenki meztelen, szóval nem nagy szám.


Nekem meg amúgy is idegesítő, mert ilyen helyen általában hamar mervedésem lesz, és ekkor még takarni sem tudom... Ha van törcsi legalább elrejtem alá :P


22/F

2017. jan. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Na és? A merevedés természetes dolog. :)
2017. jan. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
az tök jó lehet, én még nudistrandon láttam ilyet h a srác nem zavartatta magát h teljesen mereven sétálgatott ... de más se nagyon.
2017. jan. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Na, azt tuti megnéztem volna magamnak :)
2017. szept. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
igen voltam és kellemes volt
2017. szept. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem merek elmenni, mert elvileg veszélyes és sok a nemi beteg :$ pedig nagyon kiváncsi lennék.
2017. szept. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!