Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb barátomba. Bevalljam neki?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok a legjobb barátomba. Nem tudom hogy bevalljam neki vagy sem. 30% hogy mocskos b**i-nak tart,69% hogy elfogadja és minden oké marad, 1% hogy ő is így érez. Nem tudok dönteni hogy bevalljam neki vagy sem. Szerintetek?

2017. jan. 6. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ne
2017. jan. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha a legjobb barátod aķkor csak ismered annyira hogy elmondd-e neki vagy sem, nem igaz?

Ha ő is jó barátjának tart téged akkor elfogadja és megért.


Amíg más embereket kell ezért megkérdezni hogy elmondd-e, addig hagyd szerintem. Valld be akkor ha muszáj, nem érné meg kockáztatni egy barátságot.

2017. jan. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem először csak annyit vallj be neki max, hogy meleg vagy. A szerelmes részt max csak akkor, ha az előbbit jól fogadta. (Akkor se közvetlen utána, kivéve ha ő is meleg.)
2017. jan. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Inkább ne szólj neki.
2017. jan. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ne tegyél vallomást. Nem tudom, mióta ismered, milyen a viszonyotok. Én személy szerint berezelnék, ha egyszer csak szerelmet vallana valaki úgy, hogy nem randiztunk, nem voltak mély beszélgetések. Én úgy csinálnám, hogy elhívnám valahová, egyértelműsítve, hogy ez egy randi. Ha kiakad, még mindig mondhatod, hogy ez vicc volt.
2017. jan. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Ne mond el!
2017. jan. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg a legjobb barátod akkor meg fogja érteni. Ha meg nem fogadja el, akkor csak egy szimpla barát/ismerős.

De ha elmondod, először inkább csak annyit mondj, hogy meleg vagy, hagyd feldolgozni, aztán majd elmondhatod a többit is.

2017. jan. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

én évek óta érzek így a legjobb barátom iránt, 4 éve ismertem mikor elmondtam neki hogy fiukat is szeretem aztán ré fél évre hogy konkrétan őt, őt is érdekli kicsit a dolog de nem merné kipróbálni, szóval nem erőltetem pár hónapig ezt tettem de ha igazán akarná már együtt lennénk mint egy pár de így legalább még legjobb barátok vagyunk

szerintem mond el neki, de csak ha elég mély ez a barátság

2017. jan. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Helyzetemben is ez van, én elmondtam neki, ő azt mondta nem lesz semmi, de ugyanúgy barátok vagyunk. Szóba sem kerül ez a dolog, mintha mi sem történt volna.
2017. dec. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!