Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kedves Melegek, szakmai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Melegek, szakmai véleményetek a kettőnk "szerelméről"?

Figyelt kérdés

Én 23 éves vagyok, Ő 18 éves. 4 éve ismerjük egymást. Soha nem találkoztunk még. Állítólag szerelmes belém, azt mondta múltkor hogy ha nem ismert volna meg rég szét ... volna magát...

Én még nem voltam fiúval, és alapból ritka személyiség vagyok tehát sokan vágynak egy olyan fiúra mint én.

A srác biszex, még nem volt lánnyal de tavaly tavasz óta egy fiú osztálytársával laza szexhaverságot ápol de mondta ne aggódjak mert engem szeret.

Félek, mert annyira komolyan érzek iránta hogy oda költözök idén a családommal a közvetlen városába. Igaz havonta jár haza mert koleszos.

Nem tudom mi lesz a jövőben, főleg azért mert több meleg ismerősöm is azt mondta ez az egész egy vicc és így anonim módon kikérem a kedves véleményeteket mert szeretném tudni ilyen helyzetben hogy 4 éve kitart a fiatal úr mellettem mi a tapasztalatotok. Létezik hogy ekkora szerencsém van?



2017. jan. 7. 07:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
96%

"4 éve ismerjük egymást. Soha nem találkoztunk még. Állítólag szerelmes belém, azt mondta múltkor" Hol mondta múltkor, ha még soha nem találkoztatok??

Honnan az ismeretség, hogy ismertétek meg egymást, ha nem is találkoztatok?

Az egész zűrös, zavaros...

2017. jan. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!