Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, ti hogyan oldjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, ti hogyan oldjátok meg a beöntés dolgot?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy a gyakori beöntés elpusztítja a jó baktériumokat és a minden napi beöntés kárt tehet. Aki minden nap szexel, az csinál mindig beöntést? Ha nem, akkor hogyan oldjátok meg a tisztaságot?

2017. jan. 6. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell feltétlenül beöntés, ha jó az emésztésed, (ergo nem híg székleted van) akkor megmosod ott lent kicsit mélyebben és tiszta lesz. Tapasztalat. Meg amúgy is: óvszer.
2017. jan. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Kicsit kellemetlen kérdés lesz, de orálnál ez nem zavar? Bármint nincs így kellemetlen szaga, vagy nem érezni?
2017. jan. 6. 17:08
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Én a zuhany segítségével. Leveszem a rózsáját, beleguggolok a kádba és langyos, középerős vízsugárral kimosom magam. Nagyon kellemes érzés. Hogy a gyakorisága káros-e azt nem tudom, mert én ritkán csinálok magamon ilyet. :)

Nyalásnál persze hogy érez az ember egy bizonyos szagot, ez természetes.

Ha te vagy a passzív, szerintem ne csak a mindennapos beöntés miatt aggódj, sokkal inkább a mindennapos dugás miatt. Másképp is lehet szexelni, dugni pedig elég lenne 1-2 hetente 1-szer. Ha a záróizmaid elvesztik a funkciójukat, akkor tudod mi a következmény, szóval én azt javaslom, hogy csinálj nyugodtan beöntést és dugjatok is, de ne minden nap.

2017. jan. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet. Igen, ritkábban szeretek dugni, nem minden nap (párkapcsolaton belül), de mindenképp úgy, hogy fontos a tisztaság. De úgy is van szaga, hogy kimosod magad? Én így még nem tapasztaltam. Mondjuk bébi olajat is használok, aminek jó illata van a beöntés mellett/után. Uni vagyok egyébként.
2017. jan. 6. 22:12
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem értem orálnál miért lenne büdös? :D anál után orál max akkor ha gumival volt az anál.
2017. jan. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én ezt abban az esetben értettem, ha nem mosod meg magad teljesen, csak kívülről. Mondjuk ha nem csak az elején nyalsz, hanem dugás közben is. Erre lettem volna úgy kíváncsi.:D
2017. jan. 6. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!