Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehet vonzódom a velem egynemü...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet vonzódom a velem egynemüekhez is, vagy ez inkább gondoskodó, úgymond szülői érzés? 18f

Figyelt kérdés

Ma a villamoson suliból hazamenet, mellém ült egy nagyon aranyos fiatal fiú. 13 vagy 14 lehetett, de lehet több is volt (Béna vagyok a kor belöovésében, a hangja nem volt gyerekes). Nagyon aranyos volt a haja, kicsit volt frufruja, de nem vészesen, de NEM ecsetfej volt és az arca is piros pozsgós volt. Marha jó ruhája volt, jó volt a nadrágja is és a pulovere is. Nagyon aranyosnak találtam, de nem vágytam arra, hogy bármit is tegyek vele, azonban a társaságát szívesen eltudtam volna viselni. Szerintem, ( elég homárosan kimondva) cuki volt és nagyon kis kedves nyugis gyerek volt. Miután én leszálltam, ő tovább ment, gondolkodtam el azon, hogy ez mi a fenéért van. Régen is éreztem ilyet, nálam 2-4 évvel fiatalabbak felé, de ez még mindig bennem van. Mitől lehet ez?


KÉRLEK csak akkor írjatok ha normálisan tudtok. Nem szoktam ide írni és tényleg normálisan kérdeztem (szerintem).


18f



2018. szept. 25. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Hasonlítasz rám meg egy barátomra. Szívesen megismernélek ;)
2018. szept. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon bonyolult a neuroendokrin rendszer, mert hatással van az emberi érzelmekre is. Fokozott gondozási ösztön esetében az agyban termelődő oxitocin hormon fokozza a szimpatikus emberek, személyek, gyerekek (de állatkedvencek stb.) iránti pozitív érzéseket és ezeket nagyon könnyű összetéveszteni a szexuális vágyakozással, férfiaknál különösen azért, mert az oxitocin hormon hatására merevedés is felléphet.
2018. szept. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Lehetsz látens meleg/bi is akár, de lehet valami tudatalatti szülőiszerep-késztetésed. Ezt majd kitapasztalod magadon.


Pl bennem is hasonló van, csak én 46 éves biszex pasi vagyok és nagyon el tudnék képzelni egy apakomplexusos egész fiatal (azért a beleegyezési korhatárt vagy a nagykorúságot érje el, mert nem pedofil vagyok) srácot, akit oltalmazhatnék, hozzám bújna, érezném, hogy velem, mellettem biztonságban érzi magát és ezt igényli is tőlem. Még az sem zavarna, ha félénk vagy félős, akit át kell karolni vagy fogni a kezét pl ha kint vihar van, stb.

Ilyen bújós, oltalmazandó srácokra gerjedek, illetve gerjednék.

Tehát benned is valami hasonló lehet, csak hát ugye nálam jóval fiatalabb vagy.

2018. szept. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen normális, de tényleg azon kell elgondolkodnod, hogy mit szeretnél vele csinálni, mire vágysz?


Ha csak arra, hogy beszélgessetek és együtt lógjatok, akkor szerintem inkább egy testvér hiányzik vagy azért mert a tieddel nem kellően jó a viszonyotok, vagy azért mert nincs is tesód. Ebben az esetben nyilván nem beszélhetünk arról, hogy ne lennél hetero.


Ha szeretnéd megölelgetni, puszilgatni, egyfajta romantikusnak képzeled el a helyzetet, hogy vele vagy akkor inkább érzelmi kötődés. Esetleg gondolkozz el azon, hogy nem-e azért van mert lányos volt a srác/srácok akiknél érezted. Egyébként itt lehet benned egy biszexuális hajlam.


Ha szexuálisan is vonzónak találnád adott helyzetben, akkor pedig teljesen biztos a biszexuális hajlam.

2018. szept. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
puszi ölelés az oké, de nem romantikus vagy szexuálisan.
2018. szept. 25. 21:22
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem csak ő volt aranyos, hanem te is aranyos vagy a lelkivilágod alapján. A legtöbb fiúnak, akiben akad némi homo/bi hajlam, szinte kizárólag farok és szextémán jár az esze, miközben kiszemeltjével, vagy bármely fiúval érzelmi vonalon semmi gondolata nem tud támadni. Te meg pont fordított vagy, plátóilag fog meg az illető, a szexualitás meg nem érdekel. (Némi ruhafétised azért lehet, hogy akad.) Nem akarom megmondani, hogy ezt most miféle irányultságnak nevezzük, mert valójában sok egyéni esetre nincs bevett kifejezés, az azonban biztos, hogy a gondolkodásod nem áll messze attól, amikor egy heteró fiúnak egy aranyos lány tetszik meg. A sztenderd melegeknek erőt sugárzó, izmos, férfias valakiken jár az esze, ha testileg, ha érzelmileg. Téged viszont fiúban is csak olyan finom lények fognak meg, akik férfiatlanok. A fiatal azt jelenti, hogy nem látni még rajta a férfias megjelenés és viselkedés jegyeit, tehát lányos, annyira nem áll messze a lányoktól. Ne keresd mi a neve ennek az orientációnak, mert nincs neki, de egy biztos, ez megfog maradni benned örökre, tehát 35 évesen is ugyanígy megfognak tetszeni neked a helyesebb, aranyosabb, lányosabb 25 éves fiatalok. És lehet hogy szexuálisan ugyanúgy nem fognak érdekelni. Van ilyen. Meg persze olyan is, aki majd idővel belátja, hogy olyan téren is érdekli a dolog.
2018. szept. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igazából nem tudom milesz a jövőben, de nem tudnék ilyet tenni most. későnérő vagyok, azt mondják, a lányokkal sem akarok még. valahogy nem akarom összepiszkitani magam.- nem tudom miért érzek így, miközben a korombeliek össze vissza dugnak, de nekem nem jön be amit ők tesznek ilyen téren. olyan bizarr és nem gusztusos. én szeretném elöbb a másikkal (tudom ez nyálas) az érzelmi részét átélni és csak utána, ha valami van még. de lehet nem lesz, de nem feltétele nálam h legyen. én voltam már lánnyal kapcsolatban egy hétig, majd megkérdezte alpárian, hogy: Mi van, a fa... szereted? nem kell a pi.ám? ennyi :(


Meg persze olyan is, aki majd idővel belátja, hogy olyan téren is érdekli a dolog.

2018. szept. 25. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!