Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti gondolkodtatok már azon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti gondolkodtatok már azon hogy bementek a börtönbe szexelni?

Figyelt kérdés

Sziasztok én már gondolkodtam azon hogy rövid időre bemenjek a fiúk közé a börtönbe mert lányos testalkatom van a fenekem formás kerek gyantázott ezért valószínűleg sokan megkívánák.

Volt egy ismerősöm aki volt bent 3 hónapot előzetesben és volt bent egy csendes gyenge fiú akit többen is dugtak és azt mondta ismerősöm minden nap vitték be a wc-be análozni.

Nem akarok durva lenni de milyen jó lenne ha jó merev lüktető cerkák kényeztetnék a popsim minden nap?

Azért az jó lenne. :)



2018. dec. 7. 09:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
A bortonben nem finomkodnának nem kívánság műsor, hatalmas kan nem naponbarnultak kegyetlenul lerendeznenek , meg kitudja mit kapnál el.
2018. dec. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
Okos vagy. Fogatlan, narkós, IQ negatív, mindenféle nemibetegséggel fertőzött kedves, gyengéd, figyelmes úriemberek szaggatnák véresre a kis popsidat. Ha neked ez tetszene, akkor hajrá!
2018. dec. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
43%

"volt bent egy csendes gyenge fiú akit többen is dugtak és azt mondta ismerősöm minden nap vitték be a wc-be análozni."


Ezen most jót röhögtem :D Persze sajnálom is, de a szerencsétlenségnek (amit ráadásul saját magának okoz valaki, nem más a hibás) van egy határa már, amitől csak röhögni lehet a dolgon.

2018. dec. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
31%
Én nemcsak a szex miatt hanem általában kipróbálnám a börtönt. Izgat bezárva lenni, irányítás alatt élni. Rácsok mögött, bilincsben, fenyítést kapni...
2018. dec. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

"Volt egy ismerősöm aki volt bent 3 hónapot előzetesben és volt bent egy csendes gyenge fiú akit többen is dugtak és azt mondta ismerősöm minden nap vitték be a wc-be análozni."

Az előzetesben lévőkre szigorúbb szabályok vonatkoznak, mint az elítélt börtönfokozatosokra, jobban figyelik őket, ott nem valószínű, hogy ez így megtörtént. Ha szereted, hogy a szex időpontját más választja meg, hogy nincs beleszólásod a műsorba és hogy a védekezés azt jelenti, hogy azt ismételgeted: ne, ne!, akkor menj.

2018. dec. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
98%

Ez egy troll kérdés.

Vagy a kérdező súlyos lelki gondokkal küzd ha azt hiszi, hogy a megerőszakolás jó érzés. erőszaknál nem várják meg hogy neked jó legyen hanem csinálják bármennyire is fáj és nem fogják abbhagyni, és benne van pakliban hogy gátizamiaid annyira szétfeszítik hogy pelenkát kell majd hordanad mert nem fogod tudni tartani a szart. Gondolom az már nem lenne sexi.

2018. dec. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Hát én nem Nemi erőszakra gondoltam hanem hogy ott bent egy helyes pasinak a szexpartnere legyek.

A nemi erőszak azt jelenti hogy a másik fél beleegyezése nélkül közösül és ezt természetesen én is elítélem de én belefogok egyezni a aktusba.

Ha pedig úgy alakul hogy nagyon durván dugnak az sem baj szerintem bírni fogom mivel sokszor dugtak már meg úgy hogy keményen ,bár azt hozzá teszem hogy sok sikosítot használtunk na most a börtönben nincs sikosító se óvszer szóval hát így nem tudom meg ráadásul a anál előtt beöntést sem tudnák végezni szóval lehet ez a része kellemetlen lenne persze tudom én hogy a börtön nem egy wellness szálloda még a modernkorban a 2018-as évben sem.

2018. dec. 7. 12:29
 8/19 anonim ***** válasza:
98%
Persze, mert a börtönben csak helyes pasik vannak, akik talpig hercegek, és pont azt lesik mi a jó a lenyomható gyengébbeknek...Ja, nem . Megerőszakolnak, agyonvernek, hú de szexi...
2018. dec. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
97%
A szex része az okés lenne, de nem követnék el bűncselekményt azért, hogy bekerüljek. Tárgyalás, meg az egész procedúra... viszont ha lenne olyan dolog, hogy látogatószoba, ahol a BV-dolgozók tudtával dugnának önkénteseket az elítéltek, akkor elgondolkoznék rajta :D Mondjuk ott pucsítanék naphosszat, és sorban jönnének... :P
2018. dec. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
97%
trollololoooo.........
2018. dec. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!