Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Transznemű leszbikus nő lehetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Transznemű leszbikus nő lehetek?

Figyelt kérdés

Nőnek érzem magam, kapcsolatokban is, férfi szerepben nem érzem magamat jól. Minden zavar, ami a férfi léttel kapcsolatos, és arra vágyom, hogy nő lehessek. Lehet, hogy csak nőies férfi vagyok? (férfiak is vonzanak, de a nők jobban. Szóval biszexualitásról lehet szó, és mindkét nem felé nőként vonzódom.)

Szexualitással kapcsolatban arra vágyom, hogy együtt lehessek egy nővel, aki nőként kezel engem. Ettől lehetek férfi, csak női vágyakkal? Vagy egyértelműen női a nemi identitásom?



2021. okt. 14. 20:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem simán, ha te úgy érzed!

Nincs ezzel baj, csak a magyar mentalitással meg vezéreinkkel!


“Egy normális nő”

2021. okt. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
6%
Van itt már minden
2021. okt. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
van ilyen , találkoztam már velük.Amúgy lehet szerencséd így is, max nehezebb dolgod lesz, erre azért készen kell állnod.Van transzofóbia a meleg közösségben is(én nem vagyok semmilyenfób) láttam olyat hogy ciszlányok csúnyán beszéltek transzról.Szóval nem könnyű élet, de ha ez az egyetlen út be kell vállalnod :)
2021. okt. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, természetesen. Érdemes lenne elbeszélgetned egy szakemberrel hogy tisztább legyen a kép, hiszen ez diagnosztizálható dolog. Viszont ha esetleg szeretnél majd hormont szedni, műtéteket bevállalni, azt alaposan gondold át, mert nem biztos hogy megszűnik a diszfória. Az is lehet hogy nem bináris vagy genderfluid kategóriába esel és egyik szerepben sem / mindkét szerepben érzed magad jól.
2021. okt. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
60%

Hetero pali vagy azzal az extrával, hogy érdekelnek a feminin dolgok. (még csak nem is szeretem a "nőies" szót használni erre)

Nyugodtan viselj amit akarsz, viselkedj ahogy akarsz, legyél olyan szubmissziv a kapcsolatokban, amilyen csak akarsz lenni.

Baromi maradinak kell lenni ahhoz, hogy valaki azt higyje, hogy a férfi lét kizárólag csak meccsnézésből, sörivásból és pörköltfoltos ingekből áll, és nem megengedett a feminitás. Ugyanolyan maradiság ez, mint az, hogy azt hiszed, hogy nő leszel attól, hogy nem vagy maszkulin.

2021. okt. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


#1 egyetértek veled, és köszi a támogatást

#2 semmi nem lehetetlen, én így fordítanám le azt, amit írtál :)

#3 köszi, hogy figyelmeztetsz, tisztában vagyok vele, és úgy gondolom, hogy minden nehézség ellenére is meg akarom valósítani önmagamat

#4 járok szakemberhez. És igen, még tapasztalatokat kell szereznem, mert lehet nem binárisságról van szó

#5 tetszik az első mondatod nagyon, elgondolkodtatott. Egyetértek azzal, hogy nagyon tetszenek a feminin dolgok


De azért további érzésekről is írnék

Nagyon zavar, ha fiúként kezelnek engem. Tehát nem csak azzal van bajom, ha férfias fiúként tekintenek rám, hanem egyáltalán azzal, hogy fiúként. És minden férfias dolog zavar, elsődleges és másodlagos férfi nemi jellegek. Fejben nő vagyok, és fura, hogy a testem nem az.

És nehéz megtapasztalni azt, hogy nőként kezeljen egy nő kapcsolatban, amíg fiú testem van.

2021. okt. 14. 23:53
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen lehetetlen ám.


Nagyon sok t4t csaj van, és sok cisz leszbikus van együtt transz partnerrel.


Az én barátnőm is transz, és nem kezelem másként, nem tekintek rá pasiként se ruhában, se anélkül.

2021. okt. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
96%

Úgy hívják transzleszbikus.

Néha elgondolkodom én is ezen a dolgon magamról...


Eddig ez az első ilyen kérdés, ahol az első 5-ben nincs még gyalázkodás és normális válaszokat kap az illető. Maradjon is így!

2021. okt. 15. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%

Mondjuk az ötös meg a kettes vastagon transzfób, én azért még nem nyitnák pezsgőt.


És igen, a nem meg a szexualitás két külön dolog. Attól hogy valaki transz, még nem lesz feltétlen heteró.

2021. okt. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
22%

Vezérünkkel semmi gond nincs, nem véletlenül nyerik meg a választást jövőre is!

Normális emberek rá szavaznak!

Majd szólj, ha látsz szivárványos zászlót egy laktanyán, mert akkor tudom, hogy eljött a napja annak, hogy főbelőjem magamat!


Egy tartalékos.

2021. okt. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!