Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ajánlanátok nekem olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajánlanátok nekem olyan leszbikus filmeket, amik nektek tetszettek, vagy jókat olvastatok róluk?

Figyelt kérdés

Igazából azokat is várom, amik kevésbé tetszettek, ezt légyszi írjátok is oda.(10/?)

Láttam már egy pár leszbikus filmet, pontosan ezeket: Adéle élete; Cameron Post rossz nevelése; Ammonite; Carol; Portré a lángoló fiatal lányról; Vízililiomok; Egy éjszaka Rómában; Below her mouth; Egy szokja, egy szoknya; Szerelmem nyara; Jenny esküvője.

Ha ezeken kívül tudtok filmet ajánlani, ne tartsátok magatokban :)

Előre is köszi



2021. nov. 11. 20:52
 1/8 Válaszoknélkül ***** válasza:
100%

Szerelmem, Annabelle (10/8)

Fülledtség 10/9. (nem tipikus leszbi film, vagyis thriller, de leszbikus fő szállal)

A rém 10/8. (Mint az előzőnél.)

Sorry, a csak és kizárólag romantikusakhoz nem mindig fűlik fogam.

Ja,még egy: Redvás Amal. A címét érdekesnek találtam, azért néztem meg. 😃 Egyszer nézhető.

2021. nov. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajna magyarul, még felíratosan sincs.


Clara e Marina szál az Em familia sorozatból.


https://www.youtube.com/watch?v=mR6mFkqJDCY

2021. nov. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Carol, Portré a lángoló fiatal lányról nagyon zseniális szerintem, két kedvencem. Ha ez a feeling, ami ezekben megvan, tetszik neked, akkor mindenképpen ajánlom a Tell it to the bees c. filmet! Nekem a dobogón ez a három film van, plusz a Gentleman Jack sorozat. Mindenképpen ajánlom a Gentleman Jack sorozatot, még csak kb. 8 rész, be lehet hozni a lemaradást, ja, és lehetőleg angol szinkronnal !! :) Második évad nem tudom mikor jön, de eléggé valósághűre sikeredett a kritikusok szerint is, én legalábbis ezt olvastam (valós történetet dolgoz fel). Nekem a Below her mouth érdekes volt...hiányzott belőle a tartalom, pedig szerintem minden jó volt benne, úgy nem igazán tudom hová tenni, mert amúgy a szereplők szerintem jók voltak, csak kellett volna a történetbe több mindent vinni. Az Adéle életének van számos pozitív jelenete, mozzanata, de személy szerint én Adéle döntéseit nem tudtam teljesen megérteni, de ezt mondják a téma nagy kultuszfilmjének, ami, mint említettem számos eleme miatt el is fogadható megállapítás, de én azért ezt nem vettem be a kedvencek körébe. Én a Carolt, a Portré a lángoló fiatal lányról, és a Tell is to the beest mondanám nagyon jó filmnek, csak persze az Adéle élete játszódik ezek közül egyedül a mostani modern világban. A Freeheld igaz történetet dolgoz fel, de nem maga a leszbikusság áll a központjában (önelfogadás, belső érzelemvilág), inkább a társadalmi elfogadtatása. Az 1996-os Fülledtség nagyon jó film szerintem, csak inkább a krimi benne a lényeg, és az vonul végig rajta, ott ez a téma háttérbe szorul, bár a leszbikus szál megjelenik benne és az indítja el a történetet, összességében nem ez kap szerepet benne. Ugyancsak igaz ez a Favouritere, ez inkább amolyan Szulejmán angol királynői feldolgozásban :D Lényegében szerintem csak a királynő oldalán áll meg ez a vonzódás egyértelműen, a másik kettőnél nekem ez erősen vitatható (direkt nem akarok konkrétumokat mondani, nehogy elspoilerezzek valamit), ettől függetlenül ennek is igaz történet a háttere, szóval már csak emiatt is érdemes megnézni, én amúgy bírtam, de többet nem nézném meg :D A Rabbi meg a lánya....hát, ez is egy valós problémát mutat be, azt nem tudom, hogy van-e valóságalapja, de én alig vártam, hogy vége legyen. Lehet, hogy a zárt közösségi háttér miatt, de nekem nagyon nyomasztó volt, ettől függetlenül nagyon valóságosnak tűnt. But I’m a Cheerleader (1999) inkább vígjáték, nekem olyan "egyszernézős" volt, kifigurázva lett minden, de aranyos, vidám :) Duke of Burgundy...hát, ez szerintem szörnyű. Pedig az atmoszféra, minden remek volt, csak pont a két szereplő kapcsolata volt megalapozatlan, kidolgozatlan. Nekem túl sok volt a "balladai homály" benne, végeredményben az egyik karakter szerintem nem normális, a másik meg szereti így is mindenhogy, de csak szenvedés számára a kapcsolat. De nem akarok spoilerezni. Pontokat osztogatni nem nagyon szeretnék, de épp azért írtam kicsit mindenről, hogy kialakuljon valamilyen benyomásod :)
2021. nov. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A Portré a lángoló fiatal lányról szerintem is nagyon szép. De az Ammonite is. Örülök is,hogy szereted ezeket a filmeket,emiatt ilyeneket ajánlom: Vita és Virginia (életrajzi),ugyanakkor ami szintén életrajzi a Colette,ez is drámai.
2021. nov. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

+Mond meg a méheknek (2018),ez drámai,de vannak szép jelenetei,

Az első nyaram (2020),ehhez pedig az elején kell türelem,kicsit más film,de nagyon aranyos,meg van aztán izgalom is,kiskorúak leszbikus sztorija

2021. nov. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában egy igazán minőségi film készült a témában: Elisa y Marcela.
2021. nov. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2021. nov. 12. 17:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Sorozat és nem is a leszbikus pár a fő kapcsolat, mégis nagyon jól helyet foglalt nálam, ott szívtájékon: Nevertheless (2021))(Sol & Jiwan).
2021. nov. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!