Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Sosem tudom meg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem tudom meg?

Figyelt kérdés
Próbálkoztam idősebb nőkkel de sehogy se volt jó. Lehet túlizgulom vagy mert fiatal vagyok azért nem élvezem velük a szexet?

2022. febr. 8. 10:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Na azért ne túlozzuk el, nem az oldal a hibás.
2022. febr. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Senki nem mondta hogy az oldallal van baj... A kanos unatkozó pasikkal...
2022. febr. 8. 13:50
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak azok vannak itt, én itt találtam meg a páromat is, meg barátokra is leltem már.


Kérdésre válaszolva, igen vagy túlizgulod, vagy ők bénák ennyi. Amennyivel idősebbek, úgy tapasztaltak is?

2022. febr. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
8%
13 voltam amikor egy 50es nö elkapott és megtanitott dugni,azota volt jo pár nö 15-99 de aki tényleg tudja mit akar és mi jo nekiaz egy se volt 40 alatt
2022. febr. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
Hány éves vagy? Meglehet, hogy a korodból adódóan sincs megfelelő önbizalmad, illetve határozottságod és a tapasztalatot is a korhoz társítod, pedig egyáltalán nem biztos, hogy jobb az ágyban az, aki többet tapasztalt. Igaz az én volt párom csak 4 évvel volt idősebb tőlem, de 5 vagy 6 nővel volt előttem, sőt egy hosszú kapcsolata is volt, amiben elég ideje lett volna tanulni, mégsem volt jó vele. Emiatt ne izgulj szerintem, sokakat meg izgat is, ha valakit nekik kell tanítgatni. :) A megfelelni akarás csak ront a helyzeten.
2022. febr. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Partnertől függ.

Mennyire vagy fiatal? 😁

2022. márc. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!