Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, elfogadjátok, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, elfogadjátok, ha a párotok nem szereti csinálni orálisan? ( Úgy egyáltalán nem szeret nyalni,) Megelégszetek azzal, ha a kézzel elégít ki benneteket?

Figyelt kérdés
Ez lehet ok a szakításra? Illetve ettől függetlenül, ti részesítenétek orális élményekben, ha szeretné?

2022. febr. 13. 12:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Én bi vagyok, és igen, ok lenne a szakításra. Az pláne vicc, amikor nem hajlandó orálra, de elvárja.
2022. febr. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Nekem nem feltétlenül ok rá, millió más módja is van annak, hogy kielégítsen. De biztosan beszélgetnék vele, hogy mi az oka, és mérlegelném, hogy ez nekem rendben van-e.
2022. febr. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Biztos van olyan aki elfogadná, én nem. Ha nincs meg a szexuális összhang, akkor kár együtt lenni.
2022. febr. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Én elfogadnám, mivel nem nagyon szeretem, ha hozzám érnek, jobban szeretem én kielégíteni a partnerem.
2022. febr. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Nekem fontos az orál de nem csak a szexről szól a kapcsolat, meg kell beszelni aztán mérlegelni hogy megéri e 25/L
2022. febr. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%
Én nem fogadnám el, és hiába mondják hogy millió más mód van azért bocsi de így is szükebbek a lehetőségek mint egy heteró párnál,nem férne bele hogy még kisebb legyen a repertoár
2022. febr. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
Az a helyzet, hogy nekem szükségem van egy fajta nyitottságra, hogy időnként kipróbáljunk új dolgokat, akár kicsit extrémebbet is. Lassan 40 leszek, van már pár év mögöttem, az egyszerű dolgokat már ezerszer csináltam, a változatosságra szükség van. Nem akarom leszólni a kézmunkát, de néha fel kell dobni mással is. Márpedig ha valaki már az orálra is nemet mond, az képzelem mennyire lehet bevállalós. Ugyanazt az egy variációt csinálni hosszú éveken át szerintem megöli az egész szexualitást, egy idő után semmi izgalmat nem ad. Úgyhogy így, ennyi tapasztalattal azt mondom, hogy szakítanék.
2022. febr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
57%
Sok nő nem tud elélvezni az orális szextől, leszbikusok közt is vannak, akik nem szeretik és nem igénylik. Ha nem a szex az összetartó erő egy kapcsolatban, akkor nem lesz belőle szakítás. Illetve bocsánat, csak a magam nevében írom inkább, én nem szakítanék ilyenért, sosem erre építettem a kapcsolataim. Viszont azt hiszem, kevesen vallják azt, hogy nem a szex a lényeg, úgyhogy azt tanácsolom, hogy ha te vagy az, aki nem szereti csinálni, akkor próbáld mással megfűszerezni az együttléteket.
2022. febr. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%
Sajnos nekem az lenne, mivel úgy tudok igazán elélvezni.
2022. febr. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
48%
Csak csikló orgazmusom van. És életemben egy olyan ember volt, aki képes volt ezt előidézni az ujjával, többiek csak nyelvvel. Szóval kizárt, hogy ha ilyen lenne a párom, el tudnám ezt viselni hosszú távon.
2022. febr. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!