Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, elfogadjátok, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, elfogadjátok, ha a párotok nem szereti csinálni orálisan? ( Úgy egyáltalán nem szeret nyalni,) Megelégszetek azzal, ha a kézzel elégít ki benneteket?

Figyelt kérdés
Ez lehet ok a szakításra? Illetve ettől függetlenül, ti részesítenétek orális élményekben, ha szeretné?

2022. febr. 13. 12:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
78%

Szakitó ok.

Én mindehogy szeretem a barárnőm, úgy igazi a kapcsolat ha ő is.

2022. febr. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
63%
Odáigse jutnánk el hogy a párom legyen. Nekem nem férne bele.
2022. febr. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
72%
Én még nem voltam benne ilyenben,de masztinál eléggé kijön,hogy a nyalástól biztosan elmennék,más ujjazásától meg vagy-vagy,úgy,ahogy a sajátomnál is van,szóval nálam is szerintem csikló orgazmus a valószínű,és emiatt nekem is alap lenne,mert örülnék ha megtenné,ha már én nem tudom magamnak😕
2022. febr. 15. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
51%
Nekem fontos a szex, azon belül az orális szexet kimondottan szeretem, szóval engem nagyon zavarna, ha erről le kellene mondanom.
2022. febr. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a párom ilyen, nem szeret kielégíteni orálisan, én viszont csak nyalással tudom elérni az orgazmust. Nagyon nehezen szoktam meg, hogy csak úgy érem el az orgazmust ha magamon segítek. Nem könnyű, de ráerőltetni nem szeretném.
2022. febr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!