Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lehetséges ,hogy tetszem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges ,hogy tetszem egyik barátnőmnek az anyjának?

Figyelt kérdés

Szóval,elég furcsa az egész.Van egy barátnőm,akihez sokszor lemegyek ,mert náluk találkozunk.Van olyan amikor ott alszom.Az anyja mindig a közelemben van és elég sokszor azt veszem észre,hogy engem néz illetve próbál velem beszélgetni,kedvesen mosolyog stb.Volt olyan is,hogy náluk aludtam és a barátnőm már aludt,ő pedig írt nekem ,hogy nincs e kedvem kimenni cigizni,inni valamit,dumálni stb.Sűrűn hozzám ér,pl a kezemhez főleg .

Nincs nagy kor különbség,és barátnőm szerint barátkozik.

20 évesen szülte barátnőmet,nem volt tervben.Azóta állítolag nem is volt párja.


19/L



2022. máj. 30. 22:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Igen akkor bizony elofordulhat.
2022. máj. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%
Van eselyed ra :) ?
2022. máj. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

Kissé túlgondolod a dolgot

Simán csak közvetlen

2022. máj. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Én elsőre inkább azt gondolnám, hogy hiányzik neki a barátnőzős időszak. Ezek szerint amikor annyi idős volt, mint te, már terhes volt, és nem az volt a legnagyobb gondja, hogy kivel lógjon együtt, iszogasson, cigizzen stb, hanem hogy beszerezzen mindent, ami a kisbabához kell, meg túlélje a szülést. Szerintem azt az időszakot szeretné bepótolni, ami teljesen érthető. Sokkal nagyobb esélyt látok erre, mint arra, hogy a lánya barátnőjére mozdulna rá. Nyilván ennyiből senki nem fogja tudni biztosra, és egy hangyányi lehetőség arra is van, de én inkább az elveszett fiatalkor hiányára gondolnék.
2022. máj. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Valószínűbb hogy haverkodna, mert neki sok minden kimaradt a babázás miatt. Inkább te szeretnéd hogy rád mozduljon, ezért dumálod bele a dolgokba hogy bejössz neki.
2022. máj. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#5 Hidd el,nem akarom ,hogy bejöjjek neki.Van kapcsolatom :)
2022. máj. 31. 09:53
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy radment, lehet csak közvetlen. Próbáld ki melyik. 25L
2022. máj. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom,szerintem full leszbikus a nő.Az ilyet megérzi az ember
2022. máj. 31. 10:11
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben azért megnézném, hogy bepróbalkozik-e nálad vagy csak barátkozni akar. Illetve adhatnál valami update-t kérdező, hogy mi történt
2022. jún. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Megyünk ma este buliba,nem is tudom mire számítsak
2022. jún. 8. 10:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!