Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok kaptatok/adtatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok kaptatok/adtatok már vörös rózsát barátnőnek/alakulónak (ill. tőle)? Vagy ez csak hetero párokra jellemző?

Figyelt kérdés
Kategória!
2022. okt. 16. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
35%

Gondolom mind 2 félre. Ha szeretik egymást, az egyik legjobb ajándék szerelem kifejezésere. Nem a nemi identitáson múlik ez, normális dolog mindkét részről

24

testépítő

2022. okt. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nem, még nem volt olyan kapcsolatom, viszont a jövőben szeretnék adni, mert szerintem nagyon aranyos

(most éppen van valaki, akinek adnék, de tudom, hogy én neki nem kellek, ezért csak őt hoznám vele zavarba vagy kínos helyzetbe)

2022. okt. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt is, van is. Jópofi amikor adunk egymásnak ugyanolyan meglepi virágot,de én a maradanó,finom dolgokat jobban szeretem.
2022. okt. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

Jajj neeemmm, az olyan elcsépelt, filmes klisé. Felesleges és drága is.


Na de a cserepes. Abból nem elég. Főleg a kaktusz.

2022. okt. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja a kaktusz az nyerő nálam is.
2022. okt. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!