Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Igaza van a legjobb barátnőmnek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van a legjobb barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Egy ideje észre vette ő is, meg én is, hogy akármilyen sorozatot vagy filmet nézek, a kedvenc karakterem mindig az idősebb ( kb 25-40) nők, akikkel akár romantikus forgatókönyveket is el képzelek néha úgy, hogy én vagyok valamilyen barátnő vagy rokon, és olyan gondolatmeneteim is vannak, hogy annak az idősebb nőnek a lánya vagyok.

De a valóságban egyáltalán nem vonz a női nem, bár igazából a férfiak sem igazán tetszenek, inkább mondanám magam aszexuálisnak, mint bármelyik másnak. Viszont a saját életemben is a egy idősebb nő, akire kvázi anyaként tekintek.


Legjobb barátnőm szerint lehet, hogy leszbikus vagyok, vagy biszexuális. Lehetséges az, hogy úgy vonzódnék a nőkhöz, hogy közben szexuális kapcsolatra nem vágyom, hanem inkább egy anyára?



L19



2022. nov. 13. 18:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
10%
A baj nem kevés.
2022. nov. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Anyakomplexus, elég sokaknál van ilyen, bár fiúknál gyakoribb, mert ők az anyásabbak.
2022. nov. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
7%
Ha levonjuk a rajzfilm karaktereket, és a férfiak iránti közömbösséget., akkor maradnak a nők, ugye és ez leszbikus hajlamra mutat, főleg egy idősebb nő irányába!
2022. nov. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

1 köszönöm szépen ezt a kifejtett, általam leírt helyzetre való teljes körű választ

2 gondolkoztam már rajta, és valószínűnek tartom én is.

3 létezik olyan is, hogy valaki nem vonzódik semelyik nemhez szexuálisan. Például én sem, inkább csak törődésre egy idősebb nőtől, amit meg is kapok egy bizonyos személytől, de egyáltalán nem érzem, hogy szerelmes lennék belé.

2022. nov. 13. 19:43
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
Ettől még valószinűleg nem vagy leszbikus hanem inkább anya komplexusos de kitudja. Mikor én még nem mertem bevallani magamnak ezt a melegség dolgot magamnak akkor ha tetszett egy karakter mindig a legjobb barátomként vagy néha testvérként képzeltem el.
2022. nov. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
43%
Lehetséges, söt valoszinü, csak még nem fogadtad el magadat ilyennek, ezért nem jutsz el szexuális gondolatokig. Letiltod.
2022. nov. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

5 nem tudom, szerintem inkább csak az első, bár ki tudja....

6 szerintem ez azért nem biztos 100%-ig. Mivel már nem most léptem bele a kamasz korba, fura, hogy egyáltalán nem jelent meg semmilyen formában a szexualitás, még önkielégítés formájában sem.

2022. nov. 14. 07:59
 8/15 anonim ***** válasza:
79%

Így hogy nem vágysz a sexre eléggé anyakomplexus gyanus.

Bár maga a törödés is lehet erotikus jellegű,akkor leszel leszbikus aki az idősebb nőkhöz vonzodik.


Az erotikus lehet egyszerű szájra puszi is...nem kell semmi leszbisebb dologra gondolni.

2022. nov. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
8 semmi szájra puszira sem vágytam soha. Létezik olyan, hogy valaki leszbikus, de közben aszexuális is? 🤨
2022. nov. 17. 07:04
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Létezik ilyen, homoromantikus aszexuálisnak hívják (romantikus vonzalom saját neme iránt, testi vonzalom viszont egyáltalán nem senki iránt se), de a leírtak alapján én is csak szimplán anyakomplexusra tippelnék. Ha

egyáltalán nincsenek romantikus jellegű gondolataid akkor aromantikus aszexuális vagy. Mi itt gyakorin nem tudunk teljeskörű választ adni, én megkeresnék a helyedben egy pszichológust és nyíltan, őszintén beszélnék vele erről.

2022. nov. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!