Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nők! Jelenlegi kiszemelt ? (:

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Jelenlegi kiszemelt ? (:

Figyelt kérdés

Kinek van most kiszemeltje? Hogyan tervezitek a közelítést felé? Mi miatt gondoljátok, hogy van esélyetek nála?


30/L/Bi



2022. nov. 23. 18:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Ha tetszik is valaki, probalkozzon o

Nem futok egy fiu utan se

2022. nov. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem lányra gondol a kérdező, de lehet csak magamból indulok ki.


Nekem van. Nő. Buliban találkoztunk, lényegében megbeszéltük, hogy tetszünk egymásnak.

Messze lakunk egymástól. Még csak pár mondatot beszéltünk messengeren, számot cseréltünk de nem történik semmi. Lehet mindketten arra várunk,a másik kezdeményezzen. Én tök béna vagyok ilyen téren...

2022. nov. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

Nekem feleségem van, úgyhogy ma este valószínüleg az ágyunkban fogok közelíteni hozzá. <3 (külföld)


32N

2022. nov. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
93%
A legjobb barátnőm és nem fogok semmit sem csinálni, mert féltem barátságunkat. Nem biztos, hogy tönkremenne, de utána már nem lenne az igazi :( Még nem volt barátja és ő is hasonlóan viselkedik, mint én (feltűnő, hogy tetszik), de azért ez nem jelenti azt, hogy tetszem neki. Nagyon béna vagyok az ilyenekben én is, ahogy a 2-es is írta :D
2022. nov. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
A legjobb barátnőm :)) és a legjobb hogy kezdek rajta észre venni biszexualitás jeleket :D ha ez valóban így van akkor megütöttem a főnyeremént 18L/L
2022. nov. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Én már csak múlt időben tudok beszélni mert most már a menyasszonyom. Nagyon jó barátnők voltunk, így sok témáról beszéltünk, mindent megbeszéltünk. Tudta,hogy bi vagyok és később azt is elmondtam neki,hogy tetszik nekem. Az első reakció az volt,hogy ő a férfiakat szereti és nem érdeklik a nők. A bulikban viszont mindig sikerült ittasan "véletlenül" a számra adnia puszit. Kicsit néha olyan érzésem volt, mint ha csak húzná az agyam és tetszik neki a szituáció, de volt egy pont nála amikor már nagyon szerette volna ha megcsókolom ( ő viszont nem akart/mert lépni) és úgy szép lassan jött benne a felismerés ,hogy érez valamit irántam :) 32N
2022. nov. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én is béndzsa vagyok kezdeményezés terén, bár még sosem voltam nővel, de valamit lépnem kell már, megőrülök azért a nőért. :D
2022. nov. 24. 18:19
 8/12 anonim válasza:
75%
Sok sikert hozzá kérdező!😃 4-es vagyok
2022. nov. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi, azért nektek is. :)
2022. nov. 25. 15:13
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik tanárom tetszik. Ordít róla hogy leszbikus vagy biszex. Szerintem nincs is akkora korkülönbség közöttünk. De fogalmam sincs, hogyan közelíthetnék hozzá. Biztos furának is venné, az tart vissza a legjobban
2022. nov. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!