Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nők! Jelenlegi kiszemelt ? (:

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Jelenlegi kiszemelt ? (:

Figyelt kérdés

Kinek van most kiszemeltje? Hogyan tervezitek a közelítést felé? Mi miatt gondoljátok, hogy van esélyetek nála?


30/L/Bi



2022. nov. 23. 18:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem van, ha lehet ezt így mondani, de nem feltétlenül kapcsolatra vágyom (a normális értelemben vett kapcsolatra).

Esélyeimet nem tudom latolgatni, mindig más.

Közeledni meg hát, kétszer voltunk eddig borozni, egyszer nála, egyszer a tóparton Happy Meal társaságban, holnap pedig este sétálni megyünk (gondolom az adventi vásárba is benézünk). Egyéb közeledési forma, hogy mindig elérhető vagyok számára.

2022. nov. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

tetszik es valoban idovel lepni fogok.....

28no

2022. dec. 26. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!