Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus / bi csajok! Nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus / bi csajok! Nektek és a párotoknak mi a horoszkópja? Hány évesek vagytok? Mennyire hisztek ebben?

Figyelt kérdés

2022. nov. 24. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
22, skorpió, ő 26 rák. Nem igazán, de érdekességképp meg szoktam kérdezni ismerkedéskor.
2022. nov. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
66%

Az asztrológia sokkal több, mint pusztán Nap jegy (horoszkóp), egy személy jellemét nagyban befolyásolja az aszcendens és a Hold is, valamint az, hogy milyen bolygók vannak még az ábrájában, milyen fényszögekkel, házakkal... :) Így a napi/heti/havi/éves horoszkópokban én magam sem hiszek, mert semmi értelmük nincs.

Az én életembe bekerült most egy skorpió, az első reakcióm az volt, hogy "Ó jaj!", de mivel mindig a kisugárzás és összkép a lényeg, ez nem volt kizáró ok, mindenki érdemel egy esélyt. :)

Én oroszlán vagyok, 30 éves, a leányzó még csak 23.

2022. nov. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

Kedves kérdező,a 2-eshez hasonló gondolatmenettel akartam indítani a választ,de látom a lepontozásából és a 3-as válaszoló értelmi képességéről,hogy ez nem az a befogadó közeg,ahol ilyenről lehetne beszélgetni,mert tudod,a birkák bégetnek arra,aki jót és értelmeset ír.Csak annyit mondanék,hogy sok sikert neked a párkereséshez és fogadd meg,amit a 2-es írt,hogy a kisugárzás és az összkép a lényeg,nem az,hogy kinek mi a horoszkópja.

2-es,neked meg annyit,ha megengedsz,hogy szoktam látni a válaszaid és igazi üdítő színfolt vagy ezen a rosszindulatú oldalon.

2022. nov. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%

Csak jelezném kedves, valláskárosult lányok, hogy a horoszkóphoz és egyéb ezoterikus vívmányokohz hasonló áltudományos parasztvakításokra hivatkozva nyomták el és kínozták évszázadokig a nőket és a szexuális kisebbségeket is. Csak manapság Európában nem az a "trendi" tömegneurózis, hogy a gondolkodástól kihullik a nőknek a haja, hogy a menstruáló nő megmérgezi a termést, vagy hogy a nem heteroszexuális emberek kezelésre, átnevelésre szoruló mentális betegek, hanem, hogy az égitestek hatással vannak az emberek személyiségére és viselkedésére.

Ennyi ésszel és valóságtól való elrugaszkodottságtól bizonyára a boszorkányégetésekkor is teli vigyorral tapsoltatok volna, amiért az Ördög küldötteiből eggyel kevesebb rontja a levegőt köztetek. :)

2022. nov. 25. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Természetesen nem ez alapján választanék párt, és nagyon nem is megyek bele, csak szoktam olvasgatni az aktuális kiszemeltek horoszkópjait, melyik jegy kihez vonzódik, hogy van e esélyem. :D Persze nem ebben hiszek, csak olyan jó olvasni. Inkább csak általánosságban foglalkoztat. :) A napi, heti horoszkópokat én is kinevetem, engem csak maga a jegy jellemzői érdekelnek.


2-es, a skorpióra miért mondtad akkor, hogy ó jaj? :)

Nekem is skorpió a kiszemeltem halakként. Én ennyire ízig vérig nővel még nem találkoztam. Az már más, hogy lesz e belőle valami.

2022. nov. 25. 15:21
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Inkább arról tudok most nyilatkozni, hogy kik jöttek szóba eddig a legtöbbször:

-Oroszlán

-Szűz

-Halak


Vízöntő vagyok és legutoljára egy Szűzzel jártam.

2022. nov. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, amúgy 23 vagyok (lassan 24) az exem 27. Én hiszek ebben, mondjuk én nemcsak a Napjegyet szoktam nézni.
2022. nov. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
33%

Exem hitt benne, de ha komolyan is veszi nem jövünk össze, ugyanis sehogyse passzoltunk.

Én nem hiszek, poénból szoktam kérdezni.

21N

2022. nov. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!