Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miből látszik ha egy nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből látszik ha egy nő leszbikus ?

Figyelt kérdés
Nem a fiús leszbikusokra gondolok , hanem akik nőiesebbek. Min lehet észre venni ?

2023. márc. 5. 18:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet megmondani sajnos :D


Én nem vagyok extrém nőies. Bár egy biszex baratnőm azt mondta túl nőies vagyok azért nem közelednek. Nem tudom én nem tartom nőiesnek annyira magamat. De nyilván ez is relatív.


Egyszerűen öltözök, rövid műkörmöm van a munkám miatt muszáj, hosszú hajam. De kb ennyi amire azt mondom nőies. Mert poló farmer,sport cipő , így télen nyilván sapka,kabát. Kutyasétáltó szettem meg hát decathlonos szett praktikus és kényelmes,az cseppet sem nőies :D

De nyilván mikor 2-3órát kint van az erdőben a kutyákkal az ember akkor nem szoknyába megy :D


Bár én nyáron sem hordok szoknyát.


Én mindig heterókba futottam bele,de nálam sem kezdeményezett senki.

2023. márc. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
61%
Egy leszbi nő miért nem lehet nőies? :S Feltétlenül fiúnak kell kinézni? Magassarkú, szoknya miért gáz?
2023. ápr. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!