Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy lehet leszbikusként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet leszbikusként természetes a randizás?

Figyelt kérdés

Nem igazán tudtam jól megfogalmazni a kérdést, de arra gondolok, hogyan kezeljem jól nyilvánosan a kapcsolatunkat.

Beletörődjek, hogy leginkább azt hiszik, két jó barát vagyunk, mert úgy könnyebb, vagy vállaljuk fel a dolgot jobban? Továbbra sem szeretnék a figyelem középpontjában lenni, csak emberek között nem merek úgy viselkedni, mint amúgy. Örömmel olvasnék személyes tapasztalatokat, privát üzenetben részletesebben is leírom a befolyásoló tényezőket.

UI: először a szerelem/tini párkapcsolatok kategóriába akartam írni a kérdést, de talán így kevesebb homofóbhoz és több hasznos válaszadóhoz ér el a kérdés.



2023. márc. 15. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

1. emberek közt soha nem viselkedik ugyanúgy az ember a párjával, mint kettesben

2. csak azért, hogy másoknak tiszta legyen, milyen viszonyban vagytok, nem érdemes

3. ha mindketten jobban ki akarjátok fejezni, meg akarjátok élni nyilvánosan is, hogy együtt vagytok, akkor ne fogjátok vissza magatokat, de mérlegeljetek, hogy milyen társaságban vagytok

4. szerintem jobb lett volna a Tini kategória :)

2023. márc. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Érdekel az elgondolásod/a történeted! :)
2023. márc. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Társaságban, és nyilvános helyeken szerintem jobb, ha csak úgy vagytok mint sima barátnők.

Ez a biztos, és ez a tuti, bár a ti helyzetetek sokkal jobb, mint a meleg férfiaké.

Nekik tényleg a 100%-os inkognitó a kötelező, a saját érdekükben is.

2023. márc. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Természeteáben?
2023. márc. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szamít a hely is.

Mindig szolidan kezelném, helytől fuggetlenul. Nem allok le felorat a metro megalloban az egymást karolva nyalazni.

Faluban barmi is van, barhogyan is viselkedtek egymassal, nyilt titok lesz, megneznek kibeszelnek.

Varosban egy fokkal jobb a helyzet... de ott is inkabb csak baratnősdit szoktam jatszani, atkarolva egymas karjat setalunk, a sotetedik akkor esetleg belefer a kezfogas, puszi stb.

Nekem eddig mashogy nem ment a nyomas miatt...😑😑

2023. márc. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy butch/femme páros nyilván könnyebben randizik szerintem.

En butch vagyok, ha randiztam akkor nem bújkáltunk meg semmi. Az is igaz, hogy nem másztunk a végtelenségig egymás szájába, de ez nem azért van mert féltünk volna, hanem mert az nem oda való.

2023. márc. 18. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kisebb városban vagyunk, ahol elég könnyen terjed a pletyka, viszont ez eléggé hidegen hagy engem, meg őt sem zavarja, nem titkoljuk suliban sem.

Amúgy nem szoktunk semmi olyat csinálni, amikor mások látnak, még kettesben is elég diszkrétek vagyunk. Igazából azért írtam ki ezt a kérdést, mert ezek ellenére mégis van bennem egy kis félelem: amikor kézen fogva sétálunk és jön szembe valaki, reflexből elkapnám a kezem, aztán inkább kicsit még jobban fogom, mert nem akarom elengedni. Vagy pl jön egy autó és összerezzenek, gyomorgörccsel megyek egy nagyobb csoport előtt.

Amikor hetero kapcsolatban voltam, nem éreztem ezt, pedig nem voltam ennyire boldog, nem éreztem magam ennyire jól a társaságában, csak nyugodtabb voltam és biztonságot nyújtott, mert el tudtam bújni mögötte kb

Köszönöm mindenkinek amit írt, szerintem majd idővel hozzászokok, remélem sikerül olyan helyekre mennünk, ahol nem zavar majd mások jelenléte :))

2023. márc. 18. 10:36
 8/8 anonim ***** válasza:
89%

Ez így teljesen perfekt, és tökéletes.

Szerintem jól csináljátok, és ez maradjon is így.

Nemrég egy top 10- es teniszező nő, aki leszbikus kapcsolatban él, a következőt nyilatkozta.:


" Az a lényeg, hogy mi mindketten jól érezzük magunkat, mindenki más le van sz@rva. "

Nem kell megfelelni senkinek, mert akkor soha nem leszünk boldogok.

2023. márc. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!